Doradztwo-logistyczne-BBATS-kopia kopia

Obecna, ciągle zmieniająca się sytuacja rynkowa, w jakiej znajdują się przedsiębiorstwa wymaga koordynacji działań pomiędzy działami realizującymi strategie oparte o core business przedsiębiorstwa a działaniami logistycznymi za pomocą których strategii ta jest realizowana. Coraz więcej przedsiębiorstw, nie tylko topowych, zauważa, iż prowadzi walkę rynkowa z  konkurentami nie tylko na poziomie produktu ale również na poziomie zarządzania łańcuchem dostaw. W dobie globalizacji, zaawansowanych systemów informatycznych nie wystarczy posiadać produkt lepszy od konkurencji, ale należy również wiedzieć w jakim miejscu, w momencie i w jakiej ilości wprowadzić go na rynek aby utrzymać lub zwiększyć przewagę konkurencyjną. Odpowiedzą na te zapotrzebowanie może być jedynie dobrze zorganizowana logistyka firmy.

BBA Transport System, jako wieloletni uczestnik rynku logistycznego, pomaga swoim kontrahentom w zorganizowaniu i zarządzaniu logistyką. Jako doświadczony podmiot, realizujemy takie projekty jak m.in.:

  • Audyt logistyczny
  • Projektowanie systemów logistycznych
  • Ocena efektywności rozwiązań logistycznych
  • Doradztwo w zakresie doboru podwykonawców logistycznych

 

Wszelkie prace projektowe i konsultacyjne wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz kompetencjami potwierdzonymi certyfikatami takich jednostek certyfikujących jak: APICS, ELA, BSI, ITS, PIFFA.