BBA TRANSPORT SYSTEM
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres rejestrowy Spółki:

ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

Telefon:  +48 22 463 47 01 do 04
Fax:         +48 22 463 47 49

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS:   0000596969
Numer NIP:    1132590157
REGON:         140383900

Adres biura:
ul. Tytoniowa 20
04-228 Warszawa

Transport Drogowy – Europa Zachodnia

Mariusz Żakiewicz
e-mail:     m.zakiewicz@bbats.pl
tel.            48 22 463 47 40
tel. kom. (+48) 512 081 920

Hubert Sadziak
e-mail:     h.sadziak@bbats.pl
tel.            48 22 463 47 43
tel. kom.  (+48) 733 779 003

Justyna Daszkiewicz
e-mail:     j.daszkiewicz@bbats.pl
tel.            48 22 463 47 17
tel. kom.  (+48) 508 846 135

Agata Sawicka
e-mail:    a.sawicka@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 33
tel. kom. (+48) 789 444 975

 

Transport Drogowy – Wielka Brytania i Irlandia

Kamil Korab
e-mail:    k.korab@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 723 033 723

Sylwester Janda
e-mail:    s.janda@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 37
tel. kom. (+48) 508 846 163

Transport Morski, Lotniczy, Kolejowy

Marcin Marchewka
e-mail:    m.marchewka@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 46
tel. kom. (+48) 603 413 803

Adam Izdebski
e-mail:    a.izdebski@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 16
tel. kom. (+48) 508 846 618

Ewa Bober
e-mail:    e.bober@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 35
tel. kom. (+48) 731 777 201

Project Cargo i Transport Ponadgabarytowy

Michał Pastwa
e-mail:    m.pastwa@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 537 780 600

Kamil Korab
e-mail:    k.korab@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 723 033 723

Marcin Marchewka
e-mail:    m.marchewka@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 46
tel. kom. (+48) 603 413 803

Transport Krajowy i Kurierski

Agata Sawicka
e-mail:    a.sawicka@bbats.pl
tel.           48 22 463 47 33
tel. kom. (+48) 789 444 975