O NAS

W związku z nowymi kierunkami rozwoju naszego przedsiębiorstwa pragniemy przedstawić Państwu proponowany zakres usług ze szczególnym uwzględnieniem oferty przewozowej. Za nim się to jednak stanie chcielibyśmy krótko scharakteryzować naszą dotychczasową działalność.

Przedsiębiorstwo BBA Transport System utworzone zostało w 2005r., w pierwotnym założeniu miało obsługiwać sektor usług logistycznych w oparciu o najnowsze rozwiązania informatyczne.

Głównym zadaniem było tworzenie zintegrowanych systemów monitorowania pojazdów, dostarczanie oprogramowania i dystrybucja podzespołów komputerowych, projektowanie powierzchni magazynowych z regałami wysokiego składowania, analiza istniejących i wdrażanie nowych systemów logistycznych i informatycznych w produkcji, dystrybucji, handlu i transporcie międzynarodowym.

BBA Transport System

Fakt, że zaistnieliśmy w sektorze transportowo spedycyjnym pozwala nam obecnie na utrzymywanie stałego kontaktu z 175 przewoźnikami w kraju i zagranicą. Dzięki temu mamy możliwość realizowania transportów pojazdami różnego typu. Do nich należą między innymi: samochody do 3,5t (o wym. 6,20 x 2,45 x 2,60), ciągniki siodłowe z naczepami oplandekowanymi do 24t ładowności i wysokości 2,75m oraz ciągniki siodłowe z naczepami typu MEGA. Ponadto większość z naszych partnerów posiada samochody przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR).

Do głównych kierunków przewozów należą: Niemcy, Francja, Anglia, Włochy, Austria, Czechy, Szwajcaria, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Bułgaria, Grecja, Jugosławia, Szwecja, Norwegia, Dania.

Czynniki sukcesu

Oszczędzamy kapitał naszych partnerów biznesowych poprzez dostarczanie im najwyższej jakości usług logistycznych. Nasi klienci nie muszą lokować swoich zasobów w utrzymanie i eksploatację własnych środków transportu.

Oszczędzamy czas naszych partnerów dzięki oddelegowaniu do ich dyspozycji sprawdzonego zespołu specjalistów, który zajmuje się obszarami logistycznymi firmy i dostarczy doskonałe rozwiązanie szyte na miarę.

Nasi partnerzy biznesowi mogą poświęcić swoją uwagę całkowicie na zarządzanie core business, gdyż naszym zespole spoczywa obowiązek dobrania odpowiedniego rozwiązania logistycznego oraz ubezpieczenia.

Gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów jest zabezpieczenie ryzyk logistycznych dzięki polisie ubezpieczeniowej opiewającej na 600 000 USD.

Stabilność i dokładność planowania jaką w swojej strategii wykorzystują nasi klienci jest następstwem terminowości naszych dostaw, ciągłej kontroli nad procesem logistycznym oraz profesjonalizmem naszych pracowników. Badanie satysfakcji klientów wskazało w tym obszarze wynik 94% skuteczności.