Od blisko dziesięciu lat, każdego dnia organizujemy dziesiątki transportów na terenie całej Europy. Zdobyte w tym czasie doświadczanie pozwoliło nam na stworzenie doskonałej sieci przesyłek i towarów drobnicowych objętych usługą BBA Economic.

Czytaj więcej

 


Nasi klienci usługę BBA Standard określają następująco: regularność, niezawodność, bezpieczeństwo.

W ramach tej usługi możemy Ci zaoferować organizację systematycznych, powtarzalnych transportów na wskazanych przez Ciebie trasach.

Czytaj więcej

 


BBA Direct jest to usługa organizacji transportów przy których kluczowym czynnikiem jest minimalny czas dostawy lub zachowanie specjalnych warunków bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

 

BBA Incredible jest usługą skierowaną do klientów, którzy chcą przetransportować ładunki niemieszczące się w standardowych gabarytach – koparki, dźwigi, kombajny, silosy, itp.

Czytaj więcej

 


Usługa skierowana do firm, które są zainteresowane wysyłaniem towaru do Azji. Oferujemy kompleksowy serwis zarówno drobnicowy jak i całopojazdowy z Unii Europejskiej na kraje byłego Związku Radzieckiego, do krajów Azji Centralnej a także na Bliski Wschód, Kaukaz i Mongolię.

Czytaj więcej

 


To zespół specjalistów, który wraz z partnerami oferuje unikalny kompleksowy serwis logistyki ładunków ciężkich i przestrzennych.

Czytaj więcej

 


Dzięki naszej współpracy z wyspecjalizowanymi podwykonawcami jesteśmy gotowi zapewnić Państwu profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania do realizacji transportów drobnicowych w Państwa firmie.

Czytaj więcej


Obecna, ciągle zmieniająca się sytuacja rynkowa, w jakiej znajdują się przedsiębiorstwa wymaga koordynacji działań pomiędzy działami realizującymi strategie oparte o core business przedsiębiorstwa a działaniami logistycznymi za pomocą których strategii ta jest realizowana. Coraz więcej przedsiębiorstw, nie tylko topowych, zauważa, iż prowadzi walkę rynkowa z konkurentami nie tylko na poziomie produktu ale również na poziomie zarządzania łańcuchem dostaw.

czytaj więcej

Audyt logistyczny ma na celu zobrazowanie a następnie ocenę efektywności logistyki przedsiębiorstwa. Wnioski płynące z audytu logistycznego wskazują obszary wymagające poprawy efektywności logistyki.

czytaj więcej

Realizujemy również projekty dopasowania lub wręcz przebudowy systemu logistycznego na potrzeby dostosowania go do aktualnych wymagań rynkowych kontrahenta. Projekty realizujemy jako rozwiązania wariantowe a następnie wspólnie z kontrahentami dobieramy odpowiedni wariant w zależności do aktualnej lub spodziewanej w przyszłości sytuacji rynkowej. Takie podejście pozwala naszym partnerom na dopasowanie logistyki do realizowanej lub planowanej strategii rynkowej przedsiębiorstwa niezależnie od branży w jakiej prowadzi swoją działalność.

czytaj więcej

  1. Projekt podsystemu kompletacji dla magazynu dystrybucyjnego wysokiego składowania
  2. Wdrożenie systemu klasy EPR dla wiodącego przedsiębiorstwa branży farmaceutycznej

czytaj więcej