Akademia Spedytora

Akademia Spedytora – szkolenia dla logistyków. Rekordowa frekwencja

W pierwszym tygodniu listopada odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu Akademia Spedytora. Widać, że projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przyszłych logistyków, gdyż odnotowano niespotykaną dotąd frekwencję. Podczas prezentacji na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej obecnych było 179 osób, natomiast dwa dni później podczas warsztatów w Katedrze Logistyki SGGW, uczestniczyło 161 przyszłych i obecnych logistyków.

W ramach tych pierwszych szkoleń poruszane były następujące tematy:

 „Niezbędnik profesjonalnego logistyka”

– Konwencja CMR na realnych przykładach z życia

– Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych w transporcie drogowym

 

„Krwioobieg globalnej wymiany handlowej”

– Transport morski w globalnym handlu

– Transport kolejowy na „Nowym Jedwabnym Szlaku”

 

Wg. organizatorów, BBA Transport System oraz samego pomysłodawcy i prowadzącego, Mariusza Żakiewicza, kluczem do sukcesu „Akademii Spedytora” jest prezentacja dobrych praktyk i sposobów działania, które od razu można wykorzystać w pracy na wszystkich stanowiskach związanych z logistyką.

Przypomnijmy, że ideą i myślą przewodnią Akademii jest przekazanie wartości w postaci praktycznej wiedzy i narzędzi pracy osobom wiążącym swoją karierę zawodową z szeroko rozumianą branżą TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz nieustannie dążącym do rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się 10 i 12 grudnia 2019 r. Pełny program oraz harmonogram szkoleń znajduje się na stronie http://akademiaspedytora.pl/program/

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 × pięć =