BBA Transport System ISO9001:2015

BBA Transport System z certyfikatem ISO9001:2015

Z wielką dumą i radością możemy poinformować, że BBA Transport System po raz kolejny pomyślnie przeszło audyt ISO9001:2015. Audyt przeprowadził światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa, specjalista certyfikacji systemów zarządzania jakością, DEKRA.

Kolejny rok z rzędu z certyfikatem ISO9001:2015

Certyfikat ISO9001:2015 BBA Transport System
Stwierdzenie zgodności systemu zarządzania jakością BBA Transport System z ISO9001:2015

Jako BBA Transport System szczycimy się certyfikatem potwierdzającym przestrzeganie norm ISO9001:2015 w naszym systemie zarządzania jakością już od wielu lat. Niezależna organizacja po raz kolejny uznała wdrażane przez nas praktyki za zgodne z najwyższym poziomem określonym europejskimi regulacjami. Jest to ukoronowanie starań całego zespołu BBA Transport System i poświadczenie tego, że warto jak najlepiej dbać o jakość usług oferowanych klientom. Bardzo cieszymy się z tego, że doceniono nas kolejny rok z rzędu.

Ostatni audyt pokazał, że jesteśmy w stanie utrzymać jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Jednocześnie tegoroczny audyt był ostatnim w cyklu – w przyszłym roku czeka nas recertyfikacja, którą również zamierzamy przejść pomyślnie. Pozwala nam to budować zaufanie klientów. Jest ono dla nas przede wszystkim jednym z najważniejszych dóbr i dokładamy wszelkich starań, by nigdy go nie zawieść.

Czym jest ISO9001:2015?

Wspomniana regulacja to międzynarodowa norma określająca wymagania, jakie powinna realizować firma w zakresie zarządzania jakością. Jeśli firma otrzyma certyfikat, oznacza to, że dba o klienta poprzez świadczenie profesjonalnej obsługi. W wyniku uzyskania certyfikatu potwierdza się spełnienie norm w zakresie sprzedaży, wdrożeń, serwisu urządzeń i oprogramowania informatycznego, świadczenia usług szkoleniowych, doradczych oraz prowadzenia audytów w zakresie bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania.

Regularne zdobywanie i utrzymywanie certyfikatów jest poświadczeniem najwyższej jakości usług oferowanych przez BBA Transport System.

Podsumowując, najistotniejszym elementem normy ISO 9001:2015 jest zarządzaniem jakością wyrobów i usług oraz sprostanie wszystkim wymaganiom klienta. Znaczy to, że usługi oferowane przez firmę są nadzorowane w specjalny sposób. Cała firma podlega audytowi przeprowadzonemu przez niezależne firmy zewnętrzne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług. Znajdujemy się wśród liderów branży TSL – dbamy o interes klienta, pomagając mu realizować swoje założenia biznesowe. Współpraca z BBA Transport System oznacza uzyskanie realnej przewagi nad konkurencją!

Powiązane artykuły