BBA Transport System członkiem PISiL

Rok 2019 to dla BBA Transport System rok nowych partnerstw, szerokiej współpracy i wymiany doświadczeń. Niedawno pisaliśmy o tym, że jesteśmy członkami WIG – Warszawskiej Izby Gospodarczej. Tymczasem od początku stycznia jesteśmy też członkami Polskiej Izby Spedycji i Logistyki – PISiL. Oprócz dbania o interes naszych Klientów zyskujemy coraz więcej możliwości realnego wpływania na rynek i całą branżę TSL. Nasza pozycja na rynku umacnia się i tym samym możemy zapewnić Klientom jeszcze lepszą jakość świadczonych usług.

Czym jest PISiL

Polska Izba Spedycji i Logistyki to organizacja działająca na rzecz członków specjalizujących się w branży TSL. Ma trzy główne cele. Pierwszy z nich to ochrona praw i reprezentowanie interesów członków wobec organów władzy i administracji państwowej oraz organów samorządu terytorialnego. Zalicza się do niego także dbanie o członków wobec organizacji międzynarodowych zrzeszających spedytorów, przewoźników i inne podmioty specjalizujące się w szeroko rozumianej branży TSL. Drugim głównym celem jest zapewnienie dostępu do przydatnych dla członków przepisów i informacji związanych z członkostwem Polski w Unii Europejskiej. Izba dba również o poziom wiedzy podmiotów członkowskich poprzez organizowanie szkoleń, konferencji i kongresów.

Członek większej sieci

BBA Transport System Członkiem Polskiej Izby Spedycji Logistyki PISIL
BBA Transport System Członkiem Polskiej Izby Spedycji Logistyki PISIL

Jako członek PISiL mamy dostęp do możliwości i pracy w gremiach FIATA. Jako że PISiL ma licencję na dystrybuowanie dokumentów transportowych FIATA, BBA Transport System może korzystać z nich na terenie kraju. Z racji bycia członkiem Izby, jesteśmy również upoważnieni do wglądu w informacje dostępne dla organizacji oraz możemy uzyskać dyplom zawodowy spedytora „FIATA Diploma in Freight Forwarding”. Dołączając do Izby, BBA Transport System stało się także pośrednio członkiem European Organisation for Forwarding and Logistics w Brukseli „CLECAT”. Co szczególnie ważne dla naszych Klientów, członkowie PISiL są upoważnieni do korzystania ze specjalnych ubezpieczeń komunikacyjnych opracowanych na potrzeby członków.

Rozwój i bezpieczeństwo

W BBA Transport System bezpieczeństwo interesów i satysfakcję Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Z tego powodu nieustannie się rozwijamy i korzystamy z każdej możliwości zrzeszania się w organizacjach pozwalających nam ciągle polepszać jakość naszych usług. Dzięki temu z czystym sumieniem gwarantujemy zadowolenie Klienta oraz najkorzystniejsze warunki realizacji zlecenia.

 

PISiL

Powiązane artykuły