Zespół Profesjonalistów BBA Transport System

BBA Transport System członkiem WIG – Warszawskiej Izby Gospodarczej

BBA Transport System zostało członkiem WIG – Warszawskiej Izby Gospodarczej! Znaleźliśmy się pośród przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy realnie kształtują konkurencyjny rynek i wspierają rozwój jakości usług polskich firm. Dzięki bliskiemu kontaktowi ze środowiskiem przedsiębiorczości, możemy jeszcze lepiej dbać o satysfakcję i zaspokojenie potrzeb naszych Klientów!

Tradycja innowacji

WIG działa na podstawie ustawy z dnia 30 maja 1989 r. o izbach gospodarczych. Pomimo nazwania przez ustawodawcę miana instytucji samorządu gospodarczego, Warszawska Izba Gospodarcza nie jest rzeczywiście taką instytucją. Zajmuje się więc reprezentacją zrzeszonych podmiotów. Jednym z bardzo ważnych jej zadań jest również kształtowanie i rozpowszechnianie etyki działalności gospodarczej. Czujemy się dumni, że możemy w ten sposób realnie oddziaływać na społeczność gospodarczą w regionie razem z organizacją działającą już 29 lat.

BBA Transport System pośród członków WIG

Warszawska Izba Gospodarcza liczy sobie prawie stu członków. Reprezentują oni różne branże, co gwarantuje zawsze świeże spojrzenie na kluczowe kwestie. Dzięki temu mamy również dostęp do rozwiązań niebędących charakterystycznymi dla branży TSL, ale mogącymi znaleźć w niej swoje zastosowanie. Nasze spostrzeżenia i praktyki są istotnym wkładem w ogólną świadomość biznesu innych członków. Cieszymy się, że możemy kształtować to, na czym nam samym zależy: dobre praktyki w biznesie.

Podnosimy jakość usług

Dobro i satysfakcja Klienta zawsze były dla nas priorytetem. Dołączenie do tej organizacji jest potwierdzeniem naszych najlepszych chęci i starań, by podnosić jakość naszych usług coraz wyżej. Oznacza to również, ze bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowane przez nas rozwiązania i z dumą możemy podejmować współpracę z kolejnymi Partnerami i Klientami.

Strona Warszawskiej Izby Gospodarczej: http://wig.waw.pl/

Więcej o nas można przeczytać tutaj i tutaj.

 

Powiązane artykuły