Charytatywny stream "Europejska podróż za jeden uśmiech" w grze Euro Truck Simulator 2. Grafika przedstawia organizatorów, partnerów i patronów wydarzenia.

Charytatywny stream „Europejska podróż za jeden uśmiech”. Pomagamy dzieciom z chorobami nowotworowymi!

Od książki Adama Bahdaja, przez kultowy serial aż do… gry komputerowej! „Podróż za jeden uśmiech” stała się symbolem determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu oraz dzielenia się dobrem. To właśnie dlatego Paweł „Kronos” Maliszewski zdecydował się na organizację „Europejskiej podróży za jeden uśmiech” w grze Euro Truck Simulator 2. Wydarzenie organizują dziesiątki graczy, których łączy wspólny cel: pomaganie. „Europejska podróż za jeden uśmiech” to jednocześnie charytatywny stream, mający na celu wsparcie oraz pokazanie dzieciom z chorobami nowotworowymi, że w tym trudnym czasie nie są same.

Charytatywny stream: pomagamy dzieciom z chorobami nowotworowymi

Celem streamu jest sprawienie, by dzieci i ich rodziny choć przez chwilę zapomniały o rzeczywistości. Każdy może dołączyć do gry i zasiąść za kierownicą wirtualnej ciężarówki. Akcja nie ogranicza się tylko do streamerów: może w niej wziąć udział każdy chętny.

Będziemy jeździć po całej Europie. Mamy na celu uświadomić ludziom problem, jakim są choroby nowotworowe u dzieci i pokazać małym pacjentom szpitali onkologicznych, że cała społeczność Euro Truck Simulator 2 jest z nimi i ich rodzicami.

Paweł „Kronos” Maliszewski

Stream można oglądać za pośrednictwem portalu YouTube. We współpracy z fundacją Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową streamowi towarzyszy zbiórka pieniędzy oraz licytacje na Allegro. Zbiórka pieniędzy trwa od 01.08 do 30.09 – nie czekajcie do ostatniej chwili!

Wśród kierowców i streamerów nie zabraknie przedstawicieli wirtualnego oddziału BBA Transport System, BBA Virtual Spedition!

Program charytatywnego streamu „Europejska podróż za jeden uśmiech”

Charytatywny stream nie może odbyć się bez planowania. Z tego powodu organizatorzy przygotowali ramy czasowe, warunki uczestnictwa (spoiler: każdy może pojechać w trasę!) oraz kilka atrakcji, których możemy spodziewać się w trakcie streamu.

 • Start 29 sierpnia o godzinie 10:00
 • Meta 30 sierpnia o godzinie 23:00
 • WYZWANIE: przejazd dookoła Europy
 • Ciągnik siodłowy prowadzącego stream: Volvo FH16 750
 • Pojadą z nami kierowcy wirtualnych spedycji
 • Każdy widz będzie mógł jechać z prowadzącym w trasę
 • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
 • Rozmowa na żywo z przedstawicielem Fundacji
 • Rozmowa z przedstawicielem prawdziwej firmy spedycyjnej
 • Licytacja charytatywna
 • Pamiątkowe malowanie ciężarówki dla każdego uczestnika

BBA Transport System jest oficjalnym partnerem wydarzenia – oprócz wpłat i promocji, przekazujemy do wykorzystania również nasze Pakiety Spedytora. Oglądający stream i uczestnicy będą mogli je wylosować, wylicytować albo po prostu kupić.

Wpłat na cel zbiórki można dokonywać pod tym adresem: https://naratunek.org/wplacam/?target=30263

Patronat medialny nad wydarzeniem objął trans.info

 

W organizacji wydarzenia pomagają:

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

jeden × pięć =