Kongres Transportowy – BBA Transport System zaprasza na wydarzenie!

Kilkanaście film produkcyjno-handlowych czekających na przewoźników oraz bogaty program merytoryczny. Tak w największym skrócie będzie wyglądał Kongres Transportowy – 22. października w Warszawie. Mamy specjalne ceny i wejściówki dla klientów BBA Transport System!

Praca szuka przewoźnika

Anwil, Bakalland, Ciech, Classen, Delecta, Europapier, Jura Skałka, Knauf, MFO, NowaElektro, NPA Skawina, Oleofarm, Oriflame, Polska Woda, Solaris Bus&Coach, Storaenso, Walstead, Żabka Polska – menedżerowie tych firm potwierdzili udział w Sesji Handlowej na Kongresie Transportowym. W jej trakcie będą oni czekali na przewoźników chcących nawiązać współpracę. Lista nadawców transportu na pewno się powiększy, dlatego warto śledzić stronę https://www.kongrestransportowy.pl/

Nie samym handlem człowiek żyje

Kongres Transportowy Mariusz Żakiewicz
Dyrektor Działu Transportu i Spedycji, Mariusz Żakiewicz (3. od lewej), fot. Truck&Business

Rozmowy handlowe to nie wszystko. Warto wybrać się na Kongres Transportowy od samego rana, bowiem organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Zgodnie z regułami filmów Alfreda Hitchcocka napięcie będzie rosło. Pierwszą część spotkania poświęcimy m.in. dywagacjom na temat sensu założenia firmy transportowej w Niemczech, sposobom działania przewoźników we Francji a także metodą na odwołanie od kar nakładanych przez ITD. Nie zabraknie case study zarządzania firmami transportowymi: bardziej typowym – Gemini Transport i zupełnie nietypowym – PKS Gdańsk-Oliwa.

W drugiej części do głosu dojdą nadawcy transportu, którzy doradzą jak firma transportowa powinna się przygotować do przetargu (Marcin Chybiak z Walstead) i jakich błędów nie należy popełniać we współpracy z klientem (przedstawiciel Oriflame). Z kolei Mateusz Boruta z ECR Polska opowie, że problemom z brakiem kierowców można przeciwdziałać zmieniając strategię wewnątrz firmy i nie potrzeba do tego wielkich inwestycji.

Trójkąt bermudzki relacji w TSL

To tylko przedsmak kolejnych emocji. Około godziny 14 porozmawiamy na temat relacji między nadawcami, spedytorami a przewoźnikami. Okazuje się, że to trójkąt iście bermudzki. Efektem debaty oraz wcześniejszych rozmów, ankiet będzie stworzenie „Kodeksu dobrych zachowań w łańcuchu dostaw”. Swoje opinie mogą (a nawet powinni) dołożyć do niego uczestnicy Kongresu.

Chwilę oddechu warto zaczerpnąć podczas lunchu, bo potem rozpocznie się część nazwana „Transport na ostro”. Eksperci opowiedzą bez cenzury np. o „idealnych” dla przewoźników przepisach tworzonych przez polski i unijny rząd. Spróbują także znaleźć sposoby, jak mogą je stosować firmy transportowe. No, chyba że wszyscy dojdą do wniosku: to niemożliwe! I na deser wspomniana na wstępie Sesja Handlowa, czyli rozmowy biznesowe przewoźników z nadawcami transportu.

Szczegóły uczestnictwa i bonus

Jakby tego było mało, dyżury ekspertów, nowości produktowe na rynku transportu, miejsce na rozmowy biznesowe. Kongres Transportowy odbędzie się 22 października w Warszawie. Zgłoszenia na https://www.kongrestransportowy.pl/

Koszt udziału wynosi 599 zł netto. Pierwszych dwóch klientów BBA Transport System, którzy przyślą wiadomość na tomasz.czarnecki@truck-business.pl z hasłem BBA Transport otrzymają bilet za darmo. Pozostali mogą liczyć na 10 procent rabatu. Kto pierwszy ten lepszy, o wygranych poinformujemy wiadomością zwrotną.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

1 × 3 =