Przeładunek Towarów BBA Transport System

Przeładunek Towarów w Sieci Powierzchni Magazynowych BBA Transport System

BBA Transport System jak nic ceni sobie bezpieczeństwo i satysfakcję Klientów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić maksymalnie owocną współpracę obarczoną jak najmniejszym ryzykiem. Jednym z rodzajów serwisu, który niezaprzeczalnie nam pomaga, jest nasza sieć powierzchni magazynowych. Dzięki temu w całości kontrolujemy przeładunek towarów.

Przeładunek towarów: czasem trzeba

Transporty nie zawsze przebiegają prostą, krótką trasą. Największe wyzwanie zawsze stanowią te, które trzeba rozbić na kilka etapów. W ich złożoności często potrzebne są punkty, w których można dokonać przeładunku bądź składować przesyłki przez czas potrzebny do wznowienia transportu. Takie zlecenia generują dodatkowe koszty i wymagają szczegółowego planowania w szerszej perspektywie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, rozwijamy swoją sieć magazynów przeładunkowych. Punkty znajdują się w newralgicznych lokalizacjach przy głównych korytarzach transportowych w Polsce. Pozwala to na nieustanny rozwój i zwiększanie potencjału magazynowego, tak w przypadku regularnych dostaw, jak i nagłych sytuacji.

Przeładunek towarów wszelkiej maści

W swojej ofercie proponujemy klientom wiele rodzajów magazynów. Między innymi:

  • otwartych
  • półotwartych
  • zamkniętych
    • wysokiego składowania
    • niskiego składowania
  • specjalnych

Wszystkie wykorzystywane przez nas nieruchomości są odpowiednio wyposażone w sprzęt magazynowy. Ich personel dysponuje wózkami unoszącymi, transportowymi, układnicami, wciągnikami, suwnicami i przenośnikami, w efekcie możemy pracować z każdym powierzonym towarem.

Zaufane załogi naszych partnerów

BBA Transport System Przeładunek Towarów
BBA Transport System Przeładunek Towarów

Magazyny, z którymi współpracujemy, są naszymi zaufanymi partnerami. Personel to osoby z wieloletnim doświadczeniem, którym można ze spokojem powierzyć do wykonania najcięższe przeładunki. Nasza relacja budowana jest na profesjonalizmie i współodpowiedzialności za przesyłane towary. Pracownicy przechodzą profesjonalne szkolenia i dostają precyzyjne instrukcje dotyczące obchodzenia się z powierzonymi towarami. W efekcie są one traktowane z największą troską i składowane w sposób gwarantujący bezpieczne przechowanie do czasu podjęcia do następnego transportu.

Kompleksowa usługa

Nasze zaplecze pozwala nam na kompleksowe przeprowadzenie obsługi klienta. Dzięki temu przeładunek towarów pozwala nam w pełni kontrolować jakość usługi. Współpraca z zaufanymi ekspertami pozwala nam zadbać o najszybszą i najsprawniejszą realizację transportu oraz projektowanie systemów logistycznych.

Oprócz obsługi wielkich przewozów, zajmujemy się również dystrybucją przesyłek o małej wadze i objętości. Wykonujemy sekwencje ściśle ze sobą powiązanych działań w dziedzinie transportu, dystrybucji i magazynowania towarów. Zarządzamy systemem dystrybucji wyrobów gotowych.

Przesyłki dostarczamy w systemie DOOR to DOOR.

BBA Transport System to spółka zajmująca się usługami w szeroko pojętej branży TSL. Wśród naszych najważniejszych wartości znajdują się między innymi uczciwość, wiarygodność i wysoka jakość. Aby w pełni je zabezpieczyć, wierzymy, że konieczne jest również zapewnienie Klientowi stabilnego zaplecza przeładunkowego.

Powiązane artykuły