podpis umowy

Dbamy o bezpieczeństwo! Większy zakres ubezpieczenia – Transport Cargo

Od zawsze jedną z najważniejszych wartości firmy BBA Transport System było zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa ładunkom powierzonym nam przez naszych Klientów. Uważnie obserwując rynek, a zarazem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, poszerzyliśmy zakres ochrony ubezpieczeniowej o „Klauzulę Przewoźnika Umownego” oraz Ubezpieczenie w ramach kabotażu na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Stale uatrakcyjniamy naszą ofertę, a co za tym idzie, poprawiamy również nasze warunki bezpieczeństwa. Z tego powodu można być spokojnym o transport Cargo z BBA Transport System.

BBA Cargo Insurance – ekspresowa usługa ubezpieczenia transportu CARGO

transport cargo bezpieczenstwo
Dbamy o bezpieczeństwo!

Zapewnienie bezpieczeństwa transportu to nie tylko dbanie o najlepsze warunki przewozu. Równie ważne jest zadbanie o odpowiednią amortyzację na wypadek zdarzeń losowych. Po doborze odpowiednich przewoźników i warunków transportu, kolejnym krokiem w zapewnieniu naszym kontrahentom bezpieczeństwa jest ochrona ubezpieczeniowa. W tym celu została uruchomiona usługa ubezpieczenia cargo towarów BBA Cargo Insurance. Spedytorzy BBA Transport System współpracują z najlepszymi brokerami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu mają dostęp do listy najlepszych produktów mających na celu jeden cel: bezpieczeństwo ładunku. Ponieważ branża nie zwalnia, również ubezpieczenia BBA Cargo Insurance dostępne są od ręki, całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.

Polisa CARGO – bezpieczny transport CARGO

Dzięki dedykowanej polisie można skutecznie amortyzować nieprzewidziane okoliczności, potencjalnie szkodzące klientowi. Ubezpieczenie CARGO w BBA Transport System oznacza nie tylko wysoką wartość zwrotu w razie niefortunnego zdarzenia, lecz także bardzo korzystne warunki sprzyjające efektywnemu odzyskaniu środków. Polisa została skonstruowana w ten sposób, że możliwie największa część świadczenia zostaje wypłacona bez potrąceń. Z myślą o klientach, opłaty zostały zredukowane do minimum. We współpracy z ubezpieczycielem wypracowaliśmy podejście w pełni proklienckie. Ponieważ dobro klienta jest dla nas najważniejsze, na bieżąco monitorujemy rynek ubezpieczeniowy. W każdym momencie, w którym widzimy możliwość korzyści dla klienta, staramy się modyfikować polisę. Jedynym, czego nie możemy zapewnić w głównej polisie i bez dodatkowych kosztów, jest ubezpieczenie na terenach objętych konfliktami zbrojnymi.

W transporcie liczy się szybkość, także ubezpieczenia

Dynamika branży transportowej stwarza potrzebę szybkiego i skutecznego dostępu do świadczenia i zawarcia umowy ubezpieczenia transportu CARGO. Oferta BBA Cargo Insurance gwarantuje dostępność usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Natychmiastowo po zawarciu umowy ubezpieczenia przesyłany jest certyfikat ubezpieczenia wraz z numerem systemowym ubezpieczyciela oraz jego pieczęcią i podpisem. Dzięki temu możemy nieustannie przyspieszać proces transportowy. Ubezpieczenie transportowe dostępne od ręki jest naszym atutem w konkurencyjnym planowaniu procesu logistycznego.

Jeśli chcą Państwo zapytać o szczegóły ubezpieczenia, zapraszamy do kontaktu ze spedytorami BBA Transport System.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły