Transport do Niemiec – import i eksport, transport morski

To prosta sprawa – transport do Niemiec oznacza wiele opcji i sposobów. Najpopularniejszy z nich to transport drogowy, ale są też inne możliwości. W Niemczech znajduje się jeden z największych portów morskich w Europie – Hamburg. To najczęściej wybierany przez polskich przedsiębiorców zagraniczny port morski do obsługi przesyłek kontenerowych i drobnicowych.

Transport morski do Niemiec

Transport do Niemiec
Transport morski do Niemiec

Nie jest to tylko transport drogowy, chociaż właśnie w ten sposób dostarczana jest większość ładunków. Pomimo dominacji transportu drogowego w relacjach handlowych obu krajów, bardzo ważną i stwarzającą ogrom możliwości gałęzią jest także transport morski. BBA Transport System przez ostatnie lata bardzo dobrze poznała specyfikę działania portu w Hamburgu. Z tego powodu możemy zapewnić kompleksową obsługę transportu na trasie Hamburg–Polska. Jeśli chodzi o ilość dokonywanych przeładunków, port morski w Hamburgu wciąż nie ma sobie równych w Europie. W pierwszej połowie 2017 roku było to równo 8 906 817 TEU, a więc ponad ośmiokrotnie więcej niż w Gdańsku!

Organizujemy transport do Niemiec

Rozległe kontakty nawiązane w czasie naszej działalności w zakresie importu i eksportu na terenie Europy Zachodniej pozwalają nam spełnić oczekiwania Klientów, którymi najczęściej są atrakcyjna cena i szybka dostawa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami, którzy pomogą wybrać optymalna ofertę i znajdą najkorzystniejsze rozwiązanie transportowe.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

 

Powiązane artykuły