Ubezpieczenie cargo przesyłek 2020 infografika przedstawiająca człowieka ochraniającego przesyłkę

Bądź bezpieczny – rekordowa suma ubezpieczeń cargo z BBA Transport System!

Transport naturalnie wiąże się z pewnym ryzykiem, które rośnie wraz z dystansem, który musi pokonać przesyłka. Szczęśliwie nie są to już czasy, w których na transporty licznie napadali rabusie, jednak ładunki wciąż miewają na trasie przygody. By być na nie gotowym, najprostszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie przesyłki. BBA Transport System wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, oferując ubezpieczenie cargo 360.

Ubezpieczenie cargo z BBA Transport System – rekordowa kwota ubezpieczeń transportowych

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że dobro i bezpieczeństwo klienta są dla nas najważniejsze. Z tego powodu wybierając partnera w kwestii ubezpieczeń byliśmy szczególnie wybredni. Brokerem ubezpieczeniowym, z którym nawiązaliśmy współpracę, jest MAI CEE – firma z ogromnym doświadczeniem w polisach cargo. Tę jakość dostrzegają klienci, decydując się na ubezpieczenie przez nas swoich przesyłek.

W okresie od sierpnia 2019 do lipca 2020 ubezpieczyliśmy 714 przesyłek na rekordową kwotę 115 564 934,20 PLN!

Jest to kwota rekordowa w skali naszej działalności i niezwykle cieszymy się z tego, że klienci obdarzyli nas takim zaufaniem. Dzięki pewności najwyższej jakości usługi oraz doświadczeniu stanowimy realną konkurencję dla zewnętrznych – często niezweryfikowanych – firm brokerskich. Kompleksowa obsługa zleceń dodatkowo pozytywnie wpływa na skomplikowanie procedur i satysfakcję klienta.

Solidne ubezpieczenie cargo, jeszcze solidniejsze wykonanie usługi

Oprócz zaufania, jakim darzą nas klienci owocującego rekordową kwotą ubezpieczeń, dodatkowo pozytywną obserwacją jest… stosunkowo niska kwota wypłaconych odszkodowań. Oznacza to, że organizowane przez nas transporty są bezpieczne i sprawnie docierają do celu.

Najczęstsze przyczyny wypłacenia odszkodowania:

  • znaczne opóźnienie realizacji
  • uszkodzenie przesyłki
  • zaginięcie przesyłki

Szkody i zaginięcia często wynikają z niskiej jakości usługi podwykonawców, równie często wynikają jednak ze zwykłego pecha. Nieszczęśliwe zbiegi okoliczności są powszechną przyczyną komplikacji w transporcie. Dlatego cieszy, że we wspomnianym okresie wypłaciliśmy jedynie 54 379,18  PLN odszkodowania. To tylko 0,04% całości kwoty, na którą ubezpieczyliśmy towary. Nasza usługa pozostaje na najwyższym poziomie! Jednocześnie gdy popełnimy błąd, nie wahamy się do tego przyznać.

Kwota rekompensaty pokazuje, że nasza polisa to nie ściema. Jeśli w transporcie powstaje szkoda, wypłacamy odszkodowanie. To proste.

Mariusz Żakiewicz
dyrektor działu transportu i spedycji
BBA Transport System

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak wysokiej jakości są nasze usługi

BBA Transport System dba o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo klienta. Dzięki przynależności do międzynarodowych sieci agencyjnych, realizujemy transporty na całym świecie. Nasi podwykonawcy są certyfikowanymi specjalistami, a współpraca między nami budowana jest na budowanym przez wiele lat zaufaniu.

Skontaktuj się ze spedytorem i sprawdź możliwości transportowe już teraz!

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

16 − 12 =