Międzynarodowa dostawa silnika samolotu odrzutowego. CASE STUDY

W opisach case studies BBA Transport System dzielimy się naszym doświadczeniem w spedycji. Opisujemy ciekawe przypadki, wymagające zamówienia i proponowane przez nas rozwiązania, które pozwalają na realizację celów naszych Klientów. W branży lotniczej liczą się czas i bezpieczeństwo. Szybka dostawa silnika odrzutowego z Polski do Wielkiej Brytanii oraz transport niskopodwoziowy? Dla nas to nic trudnego.

Szybka dostawa z Polski do Anglii

Transport niskopodwoziowy
Transport niskopodwoziowy

Szybka dostawa silnika odrzutowego z Polski do Wielkiej Brytanii wymagała specjalnego przygotowania. Zdecydowaliśmy się na transport niskopodwoziowy.

Branża: Aviation

Cel: Dostawa silnika samolotu odrzutowego od polskiego producenta do linii montażowej zlokalizowanej w Wielkiej Brytanii. Zapewnienie jak najkrótszego czasu dostawy – załadunek i dostawa w porach nocnych.

Rozwiązanie: Organizacja przewozu dedykowanego celem uzyskania najkrótszego czasu dostawy. W celu zmniejszenia ryzyka uszkodzenia w transporcie zastosowano auto dostawcze o podwoziu pneumatycznym, ograniczającym drgania skrzyni ładunkowej i przewożonego silnika. Zapewniono całodobowy kontakt z wysokowykwalifikowanym spedytorem porozumiewającym się płynnie w języku polskim i angielskim.

Efekt: Zlecenie na transport wpłynęło w późnych godzinach popołudniowych, a auto zostało podstawione w miejsce załadunku w ciągu kilku godzin. Dostawa została zrealizowana w czasie krótszym niż 24h. Zapewnienie płynności produkcji globalnego dostawcy branży lotniczej.

Dostarcz z nami swój transport

Posiadamy szeroką ofertę, zajmujemy się też wymagającymi dostawami: transport niskopodwoziowy i transport ponadnormatywny.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły