Transport mebli do Anglii. Jak zapewnić atrakcyjną stawkę? CASE STUDY

Czy tani transport mebli do Anglii jest możliwy? I jak zaplanować transport drogowy przy długotrwałej współpracy i zmiennych warunkach zlecenia? Transport to nasza pasja, dlatego w opisach case studies BBA Transport System dzielimy się naszym doświadczeniem w spedycji. Opisujemy ciekawe przypadki, wymagające zamówienia i proponowane przez nas rozwiązania, które pozwalają na realizację celów naszych Klientów.

Rozwiązanie transportowe dla branży meblarskiej

Transport mebli do Anglii
Transport mebli do Anglii

Zapewnienie stałego poziomu cen dla klienta, przy zniennych ilościach miesięcznych wysyłek wymaga kreatywności przy dopasowaniu usługi. Potrafimy to zrobić.

Branża: Meblarska

Cel: Zapewnienie stałego poziomu cen i gwarancji obsługi dla Klienta, którego ilości miesięcznych wysyłek są bardzo zmienne.

Rozwiązanie: Dopasowanie odpowiedniej usługi kurierskiej odpowiadającej oczekiwanemu poziomowi cenowemu przy zachowaniu optymalnych czasów doręczeń do odbiorców.

Efekt: Zabezpieczenie logistyki Klienta i zwolnienie jego zasobów do intensywniejszej działalności core business. Zbiorcze fakturowanie ograniczyło obieg dokumentacji i czasochłonności procesu fakturowania po stronie Klienta.

Nasi spedytorzy są specjalistami od zadań specjalnych.

Podejmujemy się trudnych zadań, organizujemy też transporty, które wymagają większej kreatywności. W oferujemy usługę taniego transportu paczek i palet po całej Europie, m. in. transport mebli do Anglii. Dzięki doświadczeniu spedytorów BBA Transport System jesteśmy w stanie zaproponować optymalne i korzystne rozwiązanie.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły