Atrakcyjny cenowo transport palet z Niemiec do Polski. CASE STUDY

W opisach case studies BBA Transport System dzielimy się naszym doświadczeniem w spedycji. Opisujemy ciekawe przypadki, wymagające zamówienia i proponowane przez nas rozwiązania, które pozwalają na realizację celów naszych Klientów. Potrafimy pomóc w wymagających transportach i znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Transport palet z Niemiec do Polski
Transport palet z Niemiec do Polski

Transport paletowy też może być wyzwaniem, jeśli w grę wchodzi optymalizacja kosztów. W opisywanym przypadku w grę wchodził transport do Niemiec, a aby obniżyć koszty transportu paletowego zaproponowaliśmy usługę przewozu drobnicowego, która pozwoliła na spore oszczędności.

Branża: Automotive

Cel: Zapewnienie atrakcyjnych cenowo transportów kilku/kilkunastu palet od Klienta z Niemiec do sieci odbiorców w Polsce

Rozwiązanie: Propozycja realizacji transportu w ramach usług drobnicowych, w których Klient ponosi koszt jedynie wykorzystanej przestrzeni ładunkowej w ramach realizowanego przewozu. Brak dodatkowych kosztów ubezpieczenia ze względu na standardową ochronę ubezpieczeniową polisy o sumie gwarancyjnej do 600 000 USD.

Efekt: Ograniczenie kosztów transportu Klienta proporcjonalnie od zajętości towaru na środku transportu. Poprawienie konkurencyjności oferty sprzedaży produktów poprzez redukcję kosztów logistyki. Zapewnienie stabilnych podstaw dla dystrybucji towarów w Europie Środkowo-Wschodniej.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły