BBA Transport System to nie tylko fachowe usługi spedycyjno-logistyczne. To także edukowanie przyszłych pokoleń specjalistów oraz podnoszenie kompetencji specjalistów transportu, spedycji i logistyki. Właśnie dlatego organizujemy otwarte szkolenia eksperckie, prowadzone przez naszych najbardziej doświadczonych spedytorów i logistyków. Cieszą się one dużą popularnością wśród pracowników spedycji i logistyki z całej Polski.

Akademia Spedytora. Akademickie Szkolenia: Logistyka, Spedycja, Transport

BBA Transport system może poszczycić się organizacją uznanego, wspieranego przez Politechnikę Warszawską cyklu szkoleń spedycyjnych „Akademia Spedytora”. Szkolenia odbywają się w formie otwartych wykładów dla studentów i nie tylko. Spotkania przeprowadzane są w siedzibie Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej w głównym audytorium. Jak dotąd poruszone zostały tematy związane z każdą gałęzią transportu, a dydaktykę w dużej mierze oparto o analizę rzeczywistych zleceń i operacji (case studies).

Do tej pory Akademia Spedytora zgromadziła ponad dwustu unikalnych słuchaczy. Szkolenia poprowadziło dziesięcioro ekspertów. Odbyło się również specjalne spotkanie, w całości poświęcone najciekawszym case studies z zakresu transportu lotniczego. W spotkaniach Akademii gościnnie udział wzięli pracownicy działów logistycznych i spedycyjnych największych firm zajmujących się transportem cargo w Polsce (np.: Lufthansa, SafeCargo, Airnet Service). Szkolenia odbywają się w korelacji z zajęciami akademickimi na Politechnice Warszawskiej, w czasie roku akademickiego.

Rejestracja na szkolenia jest darmowa, dostępna pod adresem: www.akademiaspedytora.pl, a informacje na bieżąco publikowane są na fanpage’u Akademii.

Akademia Spedytora – II Edycja Darmowych Warsztatów TSL

Specjalistyczne szkolenia dla działów logistyki

Miarą eksperta jest to, jak klarownie potrafi przekazać swoją wiedzę. Właśnie dlatego uruchomiliśmy specjalne szkolenia logistyczne dla pracowników branży TSL oraz osób chcących zrozumieć procesy rządzące działami logistyki w ich firmach. Jest to cykl darmowych szkoleń skierowanych do pracowników działów importu, eksportu, zaopatrzenia, sprzedaży, logistyki, jak również do menedżerów oraz właścicieli firm. W trakcie szkolenia, przekrojowo omawiane są zagadnienia transportu lotniczego, morskiego, kolejowego oraz drogowego. Przekazana na spotkaniu wiedza była szczególnie przydatna osobom zainteresowanym importem i eksportem z Chin oraz szybkimi transportami międzynarodowymi.

Szkolenie poprowadził ekspert logistyki z wieloletnim doświadczeniem, Łukasz Witek. Ponieważ rozumiemy potrzeby zmieniającego się rynku, dodatkową wartością specjalistycznych szkoleń dla działów logistyki jest implementacja sesji networkingowej pomiędzy segmentami szkoleniowymi. Uczestnicy łączą więc tworzenie sieci współpracowników z podnoszeniem swoich kompetencji. Ponieważ szkolenia cieszą się dużą popularnością, zachęcamy do jak najwcześniejszej rejestracji. Dzięki temu już teraz można mieć pewność, że zajmie się miejsce na szkoleniu.