Transport całopojazdowy sprzętu elektronicznego do Europy. CASE STUDY

W opisach case studies BBA Transport System dzielimy się naszym doświadczeniem w spedycji. Opisujemy ciekawe przypadki, wymagające zamówienia i proponowane przez nas rozwiązania, które pozwalają na realizację celów naszych Klientów. Transport sprzętu elektronicznego (szczególnie transport całopojazdowy dużych ilości) to wyzwanie, z którym sobie radzimy.

Transport całopojazdowy sprzętu elektronicznego

Transport całopojazdowy sprzętu elektronicznego do Europy
Transport całopojazdowy sprzętu elektronicznego do Europy

Podczas stałych dostaw dużych partii sprzętu elektronicznego kluczowe jest dopasowanie się do restrykcyjnych ram czasowych. Dostaliśmy zlecenie na dostawy sprzętu elektronicznego. Żeby zapewnić jak najlepszy standard usługi, zaproponowaliśmy cykliczny transport całopojazdowy.

Branża: Handel elektroniczny

Cel: Zapewnienie terminowych dostaw o ściśle określonych porach dnia i nocy dla wiodącej, globalnej marki, lidera handlu elektronicznego, pomiędzy jego centrami dystrybucji.

Rozwiązanie: Dobór i selekcja przewoźników całopojazdowych realizujących stałe i cykliczne trasy przewozu oddając do dyspozycji Klienta możliwość stałego monitorowania pojazdów z wykorzystaniem GPS. Obsługa procesu transportowego przez dedykowanego, doświadczonego logistyka legitymującego się międzynarodowym spedytorskim certyfikatem FIATA. Zapewnienie całodobowego kontaktu Emergancy 24/7.

Efekt: Optymalizacja kosztów logistycznych klienta poprzez zapewnienie oferty „szytej na miarę” oraz wzrost wskaźników terminowości i efektywności. Efektywność zaproponowanego rozwiązania pozwoliła na rozwinięcie współpracy na innych trasach przewozu.

Organizujemy transport sprzętu elektronicznego

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

[Głosów:0    Średnia:0/5]