DANE SPÓŁKI

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

Telefon: +48 22 463 47 01
Fax: +48 22 463 47 49

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000596969
Numer NIP: 1132590157
REGON: 140383900

ADRES BIURA

ul. Tytoniowa 20,
04-228 Warszawa

GODZINY PRACY

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

DEDYKOWANI SPEDYTORZY

Transport Drogowy – Europa Zachodnia

Mariusz Żakiewicz
e-mail: m.zakiewicz@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 40
tel. kom. (+48) 512 081 920

Hubert Sadziak
e-mail: h.sadziak@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 43
tel. kom. (+48) 733 779 003

Agata Sawicka
e-mail: a.sawicka@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 33
tel. kom. (+48) 789 444 975

Paulina Szabłowska
e-mail: p.szablowska@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 17

Aleksandra Szczodra
e-mail: a.szczodra@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 38

Transport Drogowy – UK i Irlandia

Kamil Korab
e-mail: k.korab@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 723 033 723

Sylwester Janda
e-mail: s.janda@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 37
tel. kom. (+48) 508 846 163

Transport Krajowy i Kurierski

Agata Sawicka
e-mail: a.sawicka@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 33
tel. kom. (+48) 789 444 975

Transport Morski, Lotniczy, Kolejowy

Marcin Marchewka
e-mail: m.marchewka@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 46
tel. kom. (+48) 603 413 803

Adam Izdebski
e-mail: a.izdebski@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 16
tel. kom. (+48) 508 846 618

Ewa Bober
e-mail: e.bober@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 35
tel. kom. (+48) 731 777 201

Liubomyr Shuba
e-mail: l.shuba@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 01
tel. kom. (+48) 508 846 135

Project Cargo i Transport Ponadgabarytowy

Michał Pastwa
e-mail: m.pastwa@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 537 780 600

Kamil Korab
e-mail: k.korab@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 723 033 723

Marcin Marchewka
e-mail: m.marchewka@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 46
tel. kom. (+48) 603 413 803

Dział Przewoźników Kontraktowych

Sylwia Denis
e-mail: s.denis@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 39
tel. kom. (+48) 508 846 094

Formularz kontaktowy