Polski eksport rośnie w siłę – transport morski i kalkulator drobnicy morskiej

W ostatnim czasie można odnotować wzrostowy trend w eksporcie. Z tego powodu postanowiliśmy przygotować narzędzia pomocne polskim eksporterom. Takim narzędziem jest kalkulator online frachtu morskiego: www.drobnica-morska.pl. Wycena kosztów transportu nigdy nie była tak sprawna i prosta.

Drobnica morska i kalkulator cen frachtu

Drobnica morska
Drobnica morska

Kalkulator cen www.drobnica-morska.pl umożliwia szybkie oszacowanie kosztów wysyłki ładunków do ponad 100 portów i magazynów na całym świecie. Koszt transportu dotyczy tzw. drobnicy LCL czyli ładunków od około kilkuset kilogramów lub 1 m3 do 10 ton/m3, których wysyłka nie jest ekonomicznie uzasadniona serwisem kurierskim lub całokontenerowym.

Jak wycenić transport drobnicy morskiej?

Wycena transportu online obejmuje koszty wysyłki między magazynami drobnicowymi CFS w Polsce (Warszawa, Gdynia, Kraków, Wrocław, Poznań), a magazynami CFS w krajach zamorskich. Opcjonalnie można wycenić również koszty odprawy celnej, czy ubezpieczenia Cargo.

Kontaktując się z naszym biurem otrzymają Państwo nie tylko ceny drobnicy morskiej. Wycenimy także koszt frachtów drogowych przy odbiorze i dostawie door to door.

Jesteśmy specjalistami od wyzwań transportowych

Koszty transportu obejmują nie tylko popularne kierunki takie jak Chiny, Malezja, Singapur, Indie czy USA. Dostarczamy ładunki także do krajów egzotycznych, takich jak Afryka, Islandia, czy Nowa Zelandia. Kalkulator www.drobnica-morska.pl umożliwia także wyliczenie kosztów transportu w imporcie do Polski i Niemiec.

Poza drobnicą morską nasza firma realizuje również przewozy drobnicowe szybką koleją z Chin, a także ekspresowym transportem drogowym po Europie.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]