Szybka, wygodna i tania dostawa twoich przesyłek do Niemiec

Efektywna i bezpieczna dostawa przesyłki do Niemiec? Dla nas to nic trudnego – BBA Transport System ma wieloletnie doświadczenie w tego typu dostawach. Ekspresowo dostarczamy przesyłki drobnicowe (LCL).

Transport pod presją czasu – przesyłki drobnicowe i nie tylko

Szybka, wygodna i tania dostawa
Szybka, wygodna i tania dostawa

Transport jest jednym z najważniejszych czynników determinujących rozwój gospodarczy kraju. Sprawnie funkcjonujący system transportowy aktywizuje gospodarkę. W ostatnich latach zauważalny jest znaczący rozwój transportu w relacji Polska–Niemcy. My jesteśmy na to przygotowani.

W sytuacji presji czasu, kiedy Twoja przesyłka musi zostać dostarczona szybko, dysponujemy pojazdami o różnych gabarytach, począwszy  od małych aut dostawczych po samochody ciężarowe z podnośnikami. Dzięki zaufanej sieci współpracowników możemy sprawnie zorganizować transport, niezależnie od tego, czy w grę wchodzą przesyłki drobnicowe, czy transport całopojazdowy.

Szybki transport do Niemiec

Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć partnerów zarówno w Niemczech jak i całej Europie. Oznacza to dla naszych klientów: szybszy i niezawodny transport bez zbędnego przeładunku, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zapewniamy transport całopojazdowy, ponadgabarytowy, dostarczamy również przesyłki drobnicowe. Bez względu na to kiedy przesyłka musi dotrzeć do miejsca przeznaczenia, nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają odpowiednie rozwiązanie dla każdego zadania.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać bezpłatną wycenę, konsultację i doradztwo w zakresie przewozów paletowych i drobnicowych do i z Niemiec zapraszamy do kontaktu.

SZYBKI KONTAKT

Nasi specjaliści czekają na kontakt z Twojej strony. Nie zwlekaj.

Tradycyjny kontakt ze spedytorem.
Pn. - Pt. w godz. 8:00 - 16:30

Telefon: +48 22 463 47 01
E-mail: transport@bbats.pl

Wyślij nam swoje dane, a nasz spedytor
skontaktuje się z Tobą!

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]