BBA Transport System organizuje szkolenie logistyczne z zakresu logistyki i transportu.

Przygotowujemy do zawodu spedytora uczniów techników profilowanych oraz innych szkół zawodowych. Obszerny zakres wiedzy przekazują pracownicy firmy z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Niedawno gościliśmy uczniów ze szkoły ZSZ. im Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Przyszli spedytorzy dowiedzieli się jak funkcjonuje od kuchni przedsiębiorstwo logistyczne. Została im przekazana wiedza w bardzo szerokim spectrum.

Mariusz Żakiewicz przekazał uczniom jak od strony praktyczniej działają systemy informatyczne wykorzystywane na co dzień w branży logistycznej oraz aspekty obsługi klientów.

Kamil Korab specjalista od przesyłek GDP, przekazał informację jak powinien wyglądać transport farmaceutyków oraz sprzęt wykorzystywany w tym rodzaju przewozów.

Michał Pastwa zaprezentował przykładowe realizację przewozów ponadgabarytowych, które potrzebują szczególnej uwagi i przygotowań.

Marcin Marchewka przedstawił jak wyglądają transporty drobnicowe z Chin organizowane za równo koleją, drogą morską oraz lotniczą.

Hubert Sadziak opowiedział o transportach o krytycznym terminie dostawy z krajów półwyspu Iberyjskiego oraz o konwencjonalnych transportach warzyw i owoców oraz towarów neutralnych takich jak ceramika.

Na zakończenie spotkania Prezes grupy BBA – Bartłomiej Sujkowski –  zaprezentował podejście firmy do 5 kluczowych zagadnień, jakie BBA stosuje na co dzień – są to pasja, rozwój, zaufanie, szacunek, satysfakcja.