Transport drobnicowy, ekonomiczny, door to door, przewóz drobnicowy.

Efektywnie wspieramy rodzimych exporterów oraz importerów o transport drobnicowy. Oddając w ich ręce sprawdzoną i bezpieczną sieć transportów drobnicowych, zwiększamy ich konkurencyjność na rynku europejskim. Rozwijana od wielu lat usługa transportów drobnicowych jest doceniana i wybierana nie tylko przez krajowych kontrahentów ale także zagranicznych.

Transport drobnicowy realizujemy w tranzycie produktów do i z Niemiec, Holandii, Belgii, Luxemburga, Włoch, Francji, Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii.

Gwarantujemy odbiór i doręczenie ładunków drobnicowych w systemie „door-to-door”.

Zawsze po najniższej cenie, w możliwie najkrótszym czasie.

Atrakcyjna oferta cenowa transportu drobnicowego BBA Transport System wynika z faktu, iż Klient płaci tylko za zajętą przestrzeń ładunkową na naczepie.

Dzięki doskonałej optymalizacji procesów transportowych i znakomitej organizacji pracy powierzony nam ładunek bezpiecznie i terminowo trafi we wskazane miejsce.

CASE STUDY

Branża: Automotive

Cel: Zapewnienie atrakcyjnych cenowo transportów drobnicowych kilku/kilkunastu palet od Klienta z Niemiec do sieci odbiorców w Polsce

Rozwiązanie: Propozycja realizacji transportu w ramach usług drobnicowych, w których klient ponosi koszt jedynie wykorzystanej przestrzeni ładunkowej w ramach realizowanego przewozu. Brak dodatkowych kosztów ubezpieczenia ze względu na standardową ochronę ubezpieczeniową polisy o sumie gwarancyjnej do 600 000 USD.

Efekt: Ograniczenie kosztów transportu drobnicowego Klienta proporcjonalnie od zajętości towaru na środku transportu. Poprawienie konkurencyjności oferty sprzedaży produktów poprzez redukcję kosztów logistyki. Zapewnienie stabilnych podstaw dla dystrybucji towarów w Europie środkowo-wschodniej.

SZYBKI KONTAKT

Nasi specjaliści czekają na kontakt z Twojej strony. Nie zwlekaj.

Tradycyjny kontakt ze spedytorem.
Pn. - Pt. w godz. 8:00 - 16:30

Telefon: +48 22 463 47 01
E-mail: transport@bbats.pl

Wyślij nam swoje dane, a nasz spedytor
skontaktuje się z Tobą!