Na szczególną uwagę zasługuje oferta BBA Transport System na usługi transportu kolejowego. Mając na uwadze stały rozwój sieci torowej w Polsce i na świecie stawiamy transport koleją bardzo wysoko w hierarchii dostępnych rodzajów frachtów. Obsługujemy główne terminale przeładunku kolejowego w Polsce. Dostarczamy towary w najodleglejsze rejony świata.

BBA Transport System to wyspecjalizowana spedycja w transporcie kolejowym z Chin.

Z każdym rokiem rośnie ilość towarów importowanych z Chin. Atrakcyjne ceny produktów z kraju środka zachęcają do ich zakupu. Jedyną poważną barierą jest niestety transport towarów z tak odległego kraju.

Transport z Chin drogą morską trwa bardzo długo, a koszt nie należy do najniższych. Okazuje się jednak, że doskonałą alternatywą jest transport kolejowy. Dzięki niemu oszczędza się nie tylko czas, ale także pieniądze.

Importujesz z Chin – postaw na transport kolejowy

BBA Transport System specjalizuje się w transporcie kolejowym towarów z Chin. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno w imporcie, jak i eksporcie towarów. Fracht kolejowy z Chin to doskonały sposób transportu towarów wykorzystujący istniejącą infrastrukturę.

Pozwala szybko i bezpiecznie dostarczyć do kontrahenta jego towary zakupione w dowolnym miejscu Chin. Konsolidujemy i wysyłamy niewielkie przesyłki, sięgające zaledwie jednego metra sześciennego i kilkudziesięciu kilogramów, jak również pełne kontenery towarów.

Oferowany przez nas transport kolejowy z Chin to skuteczny sposób na jeszcze lepszy rozwój i znaczący wzrost obrotów handlowych.

Czas tranzytu kolejowego z dowolnego miejsca w Chinach do Polski to trzy tygodnie. Nasz dedykowany spedytor od samego początku dba o bezpieczne, szybkie i wygodne transfery produktów.

BBA Transport System zapewnia najlepsze rozwiązania przy transporcie kolejowym z Chin, a Państwo oszczędzasz czas i pieniądze.

BBA Transport System wysyła i konsoliduje małe przesyłki poczynając od jednego metra sześciennego i kilkudziesięciu kilogramów aż do pełnych kontenerów 40hc.
Zapewniamy kompleksową usługę pod drzwi w imporcie i eksporcie (door-to-door).

SZYBKI KONTAKT MORSKI

Nasi specjaliści czekają na kontakt z Twojej strony. Nie zwlekaj.

Tradycyjny kontakt ze spedytorem.
Pn. - Pt. w godz. 8:00 - 16:30

Telefon: +48 22 463 47 46
E-mail: overseas@bbats.pl

Wyślij nam swoje dane, a nasz spedytor
skontaktuje się z Tobą!