Transport drogowy do Anglii, czyli „All you need is load”

Transport drogowy do Anglii jest dziś wyzwaniem. Parafrazując klasyka, i aby podobnie jak on przetrwać próbę czasu, bezustannie trwa walka o dostęp do ładunków, kontraktów i kontaktów. Niestety nie jest już ona tak romantyczna jak wyżej wspomniany utwór, a stosowane metody już dawno przekroczyły granicę zdrowej konkurencji. By utrzymać się na rynku nie wystarczy już tylko nowe auto z naczepą czy sporadyczne transporty dla zaprzyjaźnionego zakładu produkcyjnego. Potrzeba znacznie więcej…

Skutki dużej konkurencji w transporcie drogowym do Anglii

Transport drogowy do Anglii
Transport drogowy do Anglii

Przy obecnych stawkach za transport, eksploatację pojazdów, kosztach paliwa czy wynagrodzenia dla kierowców, auta muszą pracować praktycznie 24 godziny na dobę. Ich dłuższy przestój to stres dla właściciela firmy, utrata płynności finansowej, problemy z terminowością wypłat dla pracowników, a w najgorszym wypadku – wizyta komornika i zajęcie taboru, co jest jednoznaczne z upadkiem przedsiębiorstwa. Teraz należy postawić sobie pytanie, w jaki sposób ukroić jak najatrakcyjniejszy kawałek tortu, jakim są dobrze płatne i regularne ładunki na stałych relacjach. Jeśli rozpoczynamy przygodę z transportem (szczególnie międzynarodowym, takim jak transport drogowy do Anglii), musimy zaopatrzyć się w kolejne ważne narzędzie – spedytora bądź zaprzyjaźnić się ze spedycją czy to do stałej czy sporadycznej współpracy.

Transport międzynarodowy – w czym może pomóc dobry spedytor?

Transport międzynarodowy
Transport międzynarodowy

Jako pośrednik, spedycja dysponuje znacznie szerszym wachlarzem kontaktów, pracowników specjalizujących się w różnych relacjach czy typach ładunków. Dodatkowo dysponuje pokaźnym taborem podwykonawców, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów, a co za tym idzie – zaoferować przewoźnikowi szeroką gamę ładunków.

Sprawdzona spedycja to także gwarancja płatności, bezpieczny transport oferowany swoim klientom oraz opieka nad przewoźnikiem przy załadunku, rozładunku, jak i w trakcie trwania transportu. Wszystko to ma kluczowy wpływ na relacje między firmami i bardzo często prowadzi do wieloletniej współpracy, gdzie obie strony czerpią wzajemne korzyści. Dlatego też od wielu lat BBA Transport System organizuje transport drogowy do Anglii dla europejskich i brytyjskich producentów. Transport żywności, materiałów budowlanych, chemii, produktów przemysłowych, przesyłek ekspresowych jest dla nas codziennością. Każdego dnia dziesiątki podwykonawców dzięki nam utrzymuje swoja auta w ciągłym ruchu.

W celu rezerwacji transportu na Wyspy Brytyjskie prosimy o kontakt do:

Sylwester Janda
e-mail:   s.janda@bbats.pl
tel.          48 22 463 47 37
tel. kom.  (+48) 508 846 163

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

 

Powiązane artykuły