Akademia Spedytora – II Edycja Darmowych Warsztatów TSL

BBA Transport System po raz kolejny wyszło naprzeciw potrzebom studentów! Bezpłatne warsztaty „Akademia Spedytora” powracają w semestrze zimowym! Tym razem we współpracy z Politechniką Warszawską przygotowaliśmy cykl czterech warsztatów z zakresu transportu drogowego, kolejowego, cargo i specjalistycznego.

Bezpłatne szkolenia na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej

„Akademia Spedytora” powstała w myśl idei o stosowaniu dobrych praktyk w biznesie. Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, więc kierujemy nasze wystąpienia do osób jeszcze niewdrożonych w branżę oraz tych, które chcą poszerzyć swoje kompetencje. Warsztaty prowadzą doświadczeni pracownicy BBA Transport System, którzy tematy wystąpień okraszają przykładami z własnej praktyki zawodowej.

Każde spotkanie to niepowtarzalna okazja do poznania branży TSL od podszewki. Dzięki dobranym do tematyki spotkań case studies uczestnicy poznają tajniki pracy spedytora i mają możliwość bezpośredniego wglądu w najciekawsze przypadki. Dodatkowe wyjaśnienia i informacje przekazywane prowadzących są skarbnicą wiedzy tak dla branżowych nowicjuszy, jak i dla dopiero chcących związać się z branżą TSL.

Jakość najlepszej uczelni technicznej w Polsce

Głównym Partnerem warsztatów oraz ich współorganizatorem jest Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Patronat uczelni jest gwarancją najwyższej jakości prezentowanych wystąpień oraz przydatności tematów w pracy spedytora. Potwierdzają to pełne sale wykładowe na każdym spotkaniu. Zdecydowaną większość publiczności stanowią studenci. Dzięki temu dyskusja obfituje w nowe spojrzenia i świeże rozwiązania problemów, z których słyną bezpłatne warsztaty Akademia Spedytora.

Regularne bezpłatne warsztaty Akademia Spedytora ze specjalistami

Spotkania z cyklu „Akademia Spedytora” odbywają się regularnie co trzeci wtorek w godzinach 18-20 w Auli 05 Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Są to bezpłatne warsztaty z zakresu pracy spedytora, pomocne w zdobywaniu wiedzy na temat branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chcących zdobyć wiedzę oraz podnieść swoje kompetencje zawodowe!

Tematy spotkań II Cyklu Akademii Spedytora

06.11.2018 – Transport drogowy. Kryteria doboru profesjonalnej firmy spedycyjnej
27.11.2018 – Transport ponadgabarytowy. Główne wyzwania logistyki ponadgabarytów
18.12.2018 -Transport kolejowy. Nowy Jedwabny Szlak z Azji do Europy – wyzwania i realne korzyści
15.01.2019 – Transport farmaceutyków. Bezpieczeństwo łańcucha dostaw – temperatura pod kontrolą

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejestracja na Akademię Spedytora

BBA Transport System Akademia Spedytora

Fanpage Akademii Spedytora

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej

BBA Transport System

Powiązane artykuły