Import z Chin – transport maseczek, środków ochronnych i medycznych w dobie koronawirusa

Import z Chin – transport maseczek, środków ochronnych i medycznych w dobie koronawirusa

W naszej 20-letniej historii wielokrotnie spotykaliśmy się z wydarzeniami przełomowymi, nagłymi i kryzysowymi. Jednak obecna sytuacja jest bezprecedensowa. Międzynarodowy handel wyhamował do nieznanych dotąd poziomów. Firmy produkcyjne, przetwórcze i usługowe zawiesiły lub mocno ograniczyły swoją działalność. Transport maseczek, środków ochronnych i medycznych z Chin jeszcze nigdy nie był tak trudny.

Oprócz podmiotów gospodarczych koronawirus obciąża przede wszystkim systemy ochrony zdrowotnej. Nieprzygotowane na tak wielką skalę problemu okazały się wszystkie kraje europejskie.

Zalecenia World Health Organisation [WHO] precyzyjnie określają zbiór zachowań i środków ochrony indywidualnej personelu medycznego i wszystkich innych, którzy mogą mieć styczność z osobą zarażoną COVID-19.

Aktualnie bardzo potrzebne są:

  • Maseczki Medyczne
  • Fartuchy Medyczne
  • Rękawiczki Medyczne
  • Buty Medyczne
  • Gogle Medyczne
  • Przyłbice Medyczne

Towary te masowo produkowane są w Chinach. W tym momencie niezbędny jest jednak transport tych produktów do Polski i Europy.

BBA Transport System dzięki swojej doświadczonej i kompetentnej kadrze jest w stanie sprostać zadaniu jakie stawia przed transportem międzynarodowym obecna sytuacja.

Zawieszenie ruchu lotniczego pasażerskiego, utrudnienia na granicach oraz ogólny wysoki popyt na środki ochrony indywidualnej (z ang. personal protective equipment (PPE)) sprawiają, że transportem w/w towarów z Chin mogą zajmować się tylko profesjonalne firmy logistyczne.

BBA Transport System zapewnia doskonałą obsługę lotniczą, kolejową i morską wszelkich frachtów na trasie Chiny – PL/EU.

Czas ucieka, a przestrzeń ładunkowa jest bardzo ograniczona.

Zapraszamy do składania zapytań.

Bezpośredni kontakt do przedstawicielem firmy:

Mateusz Myszyński
?
m.myszynski@bbats.pl
? (+48) 509 856 127

Bezpłatny WEBINAR o transporcie z Chin w dobie koronawirusa

Dokładniej o zagadnieniach transportu maseczek, środków ochronnych i medycznych z Chin opowiemy na naszym bezpłatnym webinarze, który odbędzie się 16.04.2020 [czwartek] godz. 10:00.

>>>> ZAPISZ SIĘ <<<

Liczba miejsc ograniczona!

Import towarów z Chin w dobie COVID-19 – Bezpłatny Webinar

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

dwadzieścia − 6 =