Kalkulator kosztów transportu kolejowego i morskiego

Udostępniliśmy Klientom kalkulator transportu cen drobnicy morskiej LCL oraz kosztów przewozu towarów koleją. Nasze narzędzia do wyceny transportu zarówno z Chin, jak i z wszystkich państw z dostępem do morza udostępniamy zupełnie za darmo. Dzięki nim eksporterzy i importerzy mogą błyskawicznie oszacować koszty transportu drobnicy z magazynów w Polsce: Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Wrocław i w Niemczech: Hamburg do większości krajów świata i vice versa. Nasze kalkulatory pozwalają oszacować koszt transportu morskiego i transportu kolejowego. Udostępniamy kalkulator transportu dla prawie wszystkich portów na świecie.

Darmowy kalkulator kosztów transportu kolejowego i morskiego

Kalkulator transportowy jest przydatnym narzędziem pozwalającym oszacować cenę przewozu towarów (na przykład koszty transportu kolejowego z Chin bądź koszty transportu morskiego z USA). Jego użycie polega na wybraniu punktu załadunku i rozładunku oraz dookreślenia parametrów towaru. Dzięki nieustannej aktualizacji stawek i opłat, które obowiązują na danych odcinkach, możemy pochwalić się precyzyjnym określeniem bieżącej stawki na konkretny transport.

Kalkulator kosztów transportu kolejowego

Kalkulator kosztów transportu z Chin do Polski
Kalkulator kosztów transportu z Chin do Polski – teoretyczny przykład przewozu pięciu kartonów z uwzględnieniem aktualnego frachtu i odprawy celnej

Transport kolejowy zyskuje na popularności głównie dzięki projektowi Jednego Pasa, Jednej Drogi. Projekt ten jest powszechnie znany jako Nowy Jedwabny Szlak i wspierany jest przez rząd chiński. Trasa biegnie z zagłębi przemysłowych Chińskiej Republiki Ludowej, z hubów logistycznych, przez Rosję, aż do Małaszewicz. Zakładając hipotetyczną sytuację, chcemy przewieźć z Szanghaju pięć kartonów, mierzących na przykład 100x100x100 i ważących po 100 kg. Przy aktualnych stawkach, fracht takiego ładunku będzie kosztował łącznie nieco ponad 2100 PLN. Po doliczeniu do stawki kosztów odprawy celnej, 5 kartonów z Szanghaju do Małaszewicz przewieziemy za nieco ponad 2300 złotych.

OBLICZ KOSZTY TRANSPORTU KOLEJOWEGO

Kalkulator kosztów transportu morskiego

Kalkulator kosztów transportu morskiego
Kalkulator kosztów transportu morskiego przy uwzględnieniu frachtu, odprawy celnej oraz ubezpieczenia towaru

Transport morski jest podstawową i najpopularniejszą metodą przewozu towarów na świecie. Największy statek transportujący kontenery został zwodowany w 2017 roku w Korei. Jest zdolny do przewożenia jednocześnie nawet  do  21 413 TEU, co sprawia, że transport nim jest najkorzystniejszy z punktu widzenia stosunku ilości ładunku do kosztów. Nie zawita on jednak do każdego portu na świecie. Znowu posłużmy się przykładem: chcąc przetransportować pięć paczek z Florydy do Gdyni, znowu przyjmując ich wymiary jako 100x100x100 i wagę 100 kg, przy uwzględnieniu frachtu i wartości towaru 1000 PLN (ubezpieczenie) zapłacimy 2800 PLN. Trasa Floryda-Gdynia nie jest jedyną trasą, na której usługi świadczy BBA Transport System.

OBLICZ KOSZTY TRANSPORTU MORSKIEGO

Narzędzie do określania cen zyskuje na popularności także w przypadku transportu międzynarodowego

Kalkulator transportowy
Kalkulator kosztów transportu morskiego

Odkąd uruchomiliśmy tę usługę, z kalkulatora kosztów transportu kolejowego skorzystało już kilka tysięcy użytkowników. Z kolei z kalkulatora cen frachtu morskiego skorzystało już ponad 10.000 osób! Ten rozkład zainteresowania wcale nas nie dziwi. Powodu dopatrujemy się w tym, że transport kolejowy jest stosunkowo młodą usługą, ciągle zyskującą na popularności. Na szczęście czynniki takie jak czas transportu i liczba hubów logistycznych w Chinach pozytywnie wpływają na jego atrakcyjność.

Łatwy dostęp do kalkulatora cen frachtu

Kalkulator transportowy
Kalkulator transportowy

Nasze kalkulatory cen frachtu są łatwo dostępne i łatwe w użyciu. Ze względu na stale zmieniające się kursy walut i różnice w ofertach agentów, na bieżąco aktualizujemy algorytmy i dane. Kalkulator kosztów transportowych jeszcze nigdy nie był tak precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy wprowadzić w nim wymagane parametry ładunku, określić trasę (na przykład Zhenghzhou – Małaszewicze) i gotowe! Jeśli jednak sam kalkulator nie wystarczy, polecamy kontakt z naszymi spedytorami, którzy uważnie przyjrzą się każdemu zleceniu. Nasi spedytorzy czuwają, by każdy transport odbył się w jak najlepszej cenie i możliwie najkrótszym czasie. Jednak zawsze istnieje możliwość negocjacji cen – w tym celu warto skontaktować się z naszym spedytorem.

Kalkulator transportu – transport morski i kolejowy

Mamy doświadczenie w spedycji (nie tylko w transporcie morskim) i prowadzimy ładunek kompleksowo z punku A do punktu B. Organizujemy odprawy celne oraz transport lądowy, dzięki czemu możemy świadczyć usługę door to door.

Zapraszamy do odwiedzin i kalkulacji najlepszej możliwej opcji frachtu morskiego drobnicy LCL z Chin i USA oraz frachtu kolejowego.

chinatraintransport.plwww.drobnica-morska.pl

 

 

Powiązane artykuły