Przesyłki drobnicowe do Niemiec Szybka Wygodna i Tania Dostawa

Szybka, wygodna i tania dostawa przesyłek drobnicowych do Niemiec

Efektywna i bezpieczna dostawa przesyłki do Niemiec? Dla nas to nic trudnego – BBA Transport System ma wieloletnie doświadczenie w tego typu dostawach. Ekspresowo dostarczamy przesyłki drobnicowe do Niemiec oraz każdego innego europejskiego kraju. Przesyłki drobnicowe (LCL) zajmują tylko część przestrzeni ładunkowej dostępnej na autach dostawczych, dzięki czemu koszty ich transportu są niższe niż w przypadku innych rozwiązan. Organizujemy również transporty całopojazdowe, całokontenerowe (FCL) i Project Cargo.

Przesyłki drobnicowe do Niemiec

Transport drogowy
Transport drogowy

W ramach usługi transportów dedykowanych organizujemy transporty palet na terenie całej Europy Zachodniej (w tym również transport palet do Niemiec). Aby zapewnić minimalny czas dostawy i zwiększyć bezpieczeństwo transportu, jesteśmy w stanie zorganizować podwójne obsady kierowców. Organizujemy transporty drogowe drobnicowe i całopojazdowe do Niemiec. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą transportu do Niemiec i Europy Zachodniej – zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami. Udzielamy dodatkowych informacji na temat oferowanych usług, sporządzamy wyceny, i dokonujemy bezpłatnej konsultacji w zakresie logistyki.

Transport pod presją czasu – przesyłki drobnicowe do Niemiec i nie tylko

Transport jest jednym z najważniejszych czynników determinujących rozwój gospodarczy kraju. Sprawnie funkcjonujący system transportowy aktywizuje gospodarkę. W ostatnich latach zauważalny jest znaczący rozwój transportu w relacji Polska–Niemcy, biorący się z coraz mocniej rozwijającej się współpracy gospodarczej. Niemcy są największym partnerem Polski, zarówno jeśli chodzi o import, jak i o eksport. W BBA Transport System śledzimy rozwój sytuacji od 20 lat, co pozwoliło nam wypracować rozwiązania i procesy służące optymalnemu transportowi towarów dostępnymi środkami transportu. Nie tylko do Niemiec, lecz także do innych krajów Europy Zachodniej.

A co, jeśli czasu na przewóz jest naprawdę mało?

Transport Drobnicowy do Niemiec - Rozmieszczenie palet na samochodach dostawczych
Transport Drobnicowy do Niemiec – Rozmieszczenie palet na samochodach dostawczych

W sytuacji presji czasu, kiedy przesyłka musi zostać dostarczona szybko (tzw. Time Critical),, dysponujemy pojazdami o różnych gabarytach, począwszy od małych aut dostawczych po samochody ciężarowe z podnośnikami. Dzięki zaufanej sieci współpracowników możemy sprawnie zorganizować transport, niezależnie od tego, czy w grę wchodzą przesyłki drobnicowe, czy transport całopojazdowy.

Współpracujemy z rozwiniętą siecią partnerów zarówno w Niemczech jak i w całej Europie. Oznacza to dla naszych klientów szybszy i niezawodny transport bez zbędnego przeładunku, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zapewniamy transport drobnicowy, dostarczamy również przesyłki całopojazdowe i ponadgabarytowe. Bez względu na to kiedy przesyłka musi dotrzeć do miejsca przeznaczenia, nasi wykwalifikowani specjaliści mają odpowiednie rozwiązanie dla każdego zadania.

Głównymi towarami transportowanymi do Niemiec są:

  • Pojazdy, samoloty, statki i inne środki transportu
  • Maszyny i urządzenia mechaniczne, elektryczne oraz ich części
  • Metale nieszlachetne i artykuły z nich
  • Meble oraz inne wyroby z drewna

 

Poza tymi ogólnymi kategoriami, szczególnym powodzeniem cieszą się przesyłki drobnicowe, w tym kurierskie. Nie ile chcesz przewieźć – my w tym pomożemy!

Jeżeli chcą Państwo uzyskać bezpłatną wycenę, konsultację i doradztwo w zakresie przewozów paletowych i drobnicowych do i z Niemiec zapraszamy do kontaktu.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

 

[Ocen: 0 Średnio: 0]

Powiązane artykuły