Przesyłki drobnicowe do Niemiec Szybka Wygodna i Tania Dostawa

Szybka, wygodna i tania dostawa twoich przesyłek drobnicowych do Niemiec

Efektywna i bezpieczna dostawa przesyłki do Niemiec? Dla nas to nic trudnego – BBA Transport System ma wieloletnie doświadczenie w tego typu dostawach. Ekspresowo dostarczamy przesyłki drobnicowe (LCL) zajmujące tylko część przestrzeni ładunkowej dostępnej na autach dostawczych, organizujemy również transporty całokontenerowe (FCL) i Project Cargo.

Transport pod presją czasu – przesyłki drobnicowe do Niemiec i nie tylko

Transport jest jednym z najważniejszych czynników determinujących rozwój gospodarczy kraju. Sprawnie funkcjonujący system transportowy aktywizuje gospodarkę. W ostatnich latach zauważalny jest znaczący rozwój transportu w relacji Polska–Niemcy. My jesteśmy na to przygotowani. Od ponad 20 lat realizujemy transporty przesyłek drobnicowych do Niemiec, Francji, Belgii, Holandi, Hiszpanii oraz innych krajów Europy.

W sytuacji presji czasu, kiedy przesyłka musi zostać dostarczona szybko, dysponujemy pojazdami o różnych gabarytach, począwszy od małych aut dostawczych po samochody ciężarowe z podnośnikami. Dzięki zaufanej sieci współpracowników możemy sprawnie zorganizować transport, niezależnie od tego, czy w grę wchodzą przesyłki drobnicowe, czy transport całopojazdowy.

Szybki transport drobnicowy do Niemiec

Transport Drobnicowy do Niemiec - Rozmieszczenie palet na samochodach dostawczych
Transport Drobnicowy do Niemiec – Rozmieszczenie palet na samochodach dostawczych

Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć partnerów zarówno w Niemczech jak i całej Europie. Oznacza to dla naszych klientów: szybszy i niezawodny transport bez zbędnego przeładunku, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zapewniamy transport całopojazdowy, ponadgabarytowy, dostarczamy również przesyłki drobnicowe. Bez względu na to kiedy przesyłka musi dotrzeć do miejsca przeznaczenia, nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają odpowiednie rozwiązanie dla każdego zadania.

Głównymi towarami transportowanymi do Niemiec są:

  • Pojazdy, samoloty, statki i inne środki transportu
  • Maszyny i urządzenia mechaniczne, elektryczne oraz ich części
  • Metale nieszlachetne i artykuły z nich
  • Meble oraz inne wyroby z drewna

Jeżeli chcą Państwo uzyskać bezpłatną wycenę, konsultację i doradztwo w zakresie przewozów paletowych i drobnicowych do i z Niemiec zapraszamy do kontaktu.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

 

Powiązane artykuły