Dbamy o bezpieczeństwo! Większy zakres ubezpieczenia – Transport Cargo

Od zawsze jedną z najważniejszych wartości firmy BBA Transport System było zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa dla ładunków powierzonych nam przez naszych Klientów. Uważnie obserwując rynek a zarazem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, poszerzyliśmy zakres ochrony ubezpieczeniowej o „Klauzulę Przewoźnika Umownego” oraz Ubezpieczenie w ramach kabotażu na terenie Republiki Federalnej Niemiec. BBA Cargo Insurance będzie przydatne nie tylko dla osób, które decydują się na transport Cargo.

BBA Cargo Insurance – ekspresowa usługa ubezpieczenia – transport CARGO

Dbamy o bezpieczeństwo!
Dbamy o bezpieczeństwo!

Kolejnym krokiem w zapewnieniu naszym kontrahentom ochrony ubezpieczeniowej na najwyższym poziomie, uruchomiona została usługa ubezpieczenia CARGO towarów nadawanych przez naszych kontrahentów – BBA Cargo Insurance.

BBA Cargo Insurance jest odpowiedzią na potrzebę szybkiego i skutecznego zawarcia umowy ubezpieczenia transport CARGO przez naszych Klientów. Oferta BBA Cargo Insurance gwarantuje dostępność usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Natychmiastowo po zawarciu umowy ubezpieczenia przesyłany jest certyfikat ubezpieczenia wraz z numerem systemowym ubezpieczyciela oraz jego pieczęcią i podpisem.

Jeśli chcą Państwo zapytać o szczegóły ubezpieczenia, zapraszamy do kontaktu ze spedytorami BBA Transport System.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły