Rynek transportowy stawia przed spedytorami coraz większe wymagania

BBA Transport System rozpoczęła swoją działalność na rynku spedycyjnym w 2005 roku. Zakres działalności spedycyjnej obejmuje organizację transportów na terenach całej Europy w relacji import/eksport. Specjalizacją firmy są transporty pełnopojazdowe a naczepami 13,6 m typu plandeka o objętości 90 m3. Najpopularniejsze kierunki transportów obejmują relację pomiędzy Polską a Niemcami, Wielką Brytanią, Francją oraz Włochami. Z biegiem czasu, uzyskując zaufanie Klientów jak i przewoźników udało nam się uruchomić kolejne kierunki transportów takie jak Rumunia, Bułgaria oraz kraje nadbałtyckie.

Czas się liczy, czyli just in time

Rynek transportowy
Rynek transportowy

Obecny rynek transportowy stawia przed spedytorami coraz większe wyzwania i wymaga od nich większej precyzji oraz dopasowania swoich usług do potrzeb rynku. Organizacja transportu dla ładunku neutralnego w relacji np. Polska-Niemcy to nie wszystko. Należy sprostać potrzebom Klienta jak i przewoźnika jednocześnie. Klient wymagający szybkiego czasu odbioru towaru oraz doręczenia nie będzie czekał długo na odpowiedź. Z kolei przewoźnik zainteresowany transportem będzie również oczekiwał obłożenia swojego samochodu ładunkiem powrotnym. Dlatego też firma BBA Transport System zaangażowała się w obsługę Klientów wymagających serwisu w systemie Just in Time. Z zadowoleniem możemy potwierdzić, że nasze zaangażowanie i dobre relacje z Klientami umożliwiły nam obsługę segmentu automotive, który jak wiadomo charakteryzuje się wysokimi wymogami dotyczącymi jakości obsługi. Przewoźnicy z kolei cieszą się obłożeniem swoich pojazdów w relacji import/export.

Transport w temperaturze kontrolowanej

Kolejnym segmentem, który dynamicznie rozwijamy jest transport ładunków w obniżonej temperaturze. Chłodnie naszych przewoźników systematycznie podróżują w relacjach Włochy-Francja-Belgia-Wielka Brytania wykonując dostawy towarów z branży FMCG.

Reasumując powyższą wypowiedź: nasza działalność oparta na lojalnych przewoźnikach pozwala w coraz większym zakresie sprostać wymaganiom klientów nie tylko w relacjach import/export ale również wykonując przewozy po krajach trzecich. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i każdemu poświęcamy maksimum uwagi oraz angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami!

transport@bbats.pl

+48 22 463 47 01

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły