Transport do Francji: transport całopojazdowy, transport drobnicowy Polska-Francja

Transport do Francji to jeden z naszych stałych kierunków. BBA Transport System posiada duże doświadczenie w transportach eksportowych i importowych typu drobnicowego (LTL), jak i całopojazdowego (FTL) do Francji. Transportujemy towary chłodnicze i specjalizujemy się m.in. w przewozieproduktów spożywczych suchych, świeżych oraz mrożonych.

Transport z Francji

Transport do Francji
Transport do Francji

Francja jest aktywnym członkiem współpracy handlowej Unii Europejskiej, co umożliwia prosty import towarów, za to ze względu na umowę o wolnym handlu (umożliwiającą swobodny przepływ towarów w UE), Francja jest również głównym eksporterem wielu atrakcyjnych towarów. Francja jest siódmym największym eksporterem na świecie eksporterem i oferuje szeroką gamę towarów w różnych gałęziach przemysłu. Najważniejsze z nich to: pojazdy, samoloty, farmaceutyki, kosmetyki, plastik, oleje rafinowane, produkty chemiczne, stal i produkty rolne (Francja jest drugim największym eksporterem produktów rolnych po Stanach Zjednoczonych).

Transport do Francji i dekret Loi Macron

Transport do Francji transport całopojazdowy
Transport do Francji transport całopojazdowy

Pragniemy poinformować, iż BBA Transport System ustanowiło przedstawicielstwo we Francji, spełniając tym samym wymogi dekretu Loi Macron o płacy minimalnej w tym kraju.

Zgodnie z dekretem, od 1 lipca wszystkie zagraniczne firmy sektora transportowego, które wykonają chociaż jeden przewóz do/z Francji lub kabotaż, będą musiały wystawić zaświadczenie o delegowaniu dla każdego kierowcy, posiadać przedstawiciela we Francji i rozliczać czas pracy kierowcy na terenie Francji zgodnie z przepisami francuskimi i wypłacać 9,67 euro brutto za każdą godzinę pracy na jej terytorium. Przepisy mają zastosowanie do kabotażu oraz przewozów dwustronnych, wyłączone zostają jedynie przewozy tranzytowe. Będą dotyczyły każdego środka transportu bez względu na jego dmc.

Mamy doświadczenie w transporcie do Francji

Oferujemy transport do Francji i z Francji w konkurencyjnych cenach. Jeżeli chcą Państwo otrzymać konkurencyjną ofertę zapraszamy do kontaktu:

Hubert Sadziak
e-mail: h.sadziak@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 43

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły