Transport mebli kurierem – przesyłki o niestandardowych wymiarach

Przesyłka kurierska jest najłatwiej dostępną formą dostawy. Ciągle rosnąca popularność i bogata oferta firm kurierskich sprawia, że kurierem można przewieźć praktycznie wszystko i na terenie nie tylko kraju, ale również na całym świecie (w grę wchodzi nie tylko transport paczek, ale też transport palet).

Transport mebli – paczki i palety

Kurier idealnie sprawdza się przy przewozie mebli. Standardowe usługi kurierskie obejmują przewóz paczek oraz transport palet (przesyłek paletowych). Jak najlepiej przygotować meble, żeby ich transport był bezpieczny? Jeśli da się je rozkręcić i spakować w kartony, to takie przesyłki spokojnie można wysłać kurierem. W taki sposób zabezpieczone meble nie stanowią problemu przy przewozie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Co więcej, największe firmy meblowe właśnie w taki sposób przygotowują towar do wysyłki.

Transport palet a odpowiednie pakowanie mebli

Transport mebli kurierem
Transport mebli kurierem

Przy transporcie mebli dobrze jest zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Musimy wziąć pod uwagę, że tego typu paczki ze względu na dużą wagę należy bardzo dobrze i starannie spakować. Większość paczek z meblami kwalifikuje się jako niestandardowe ze względu na wagę większą niż 30 kg lub ze względu na przekroczone wymiary w przypadku przewozu np. szafy, lady recepcyjnej czy stołu. Przy większej liczbie paczek, taniej, ale przede wszystkim bezpieczniej będzie jeśli towar zostanie umieszczony i zabezpieczony na palecie. Wysyłka towaru na paletach o niestandardowych wymiarach nie jest obecnie problemem – nawet jeśli towar ma niestandardowe wymiary.

Stale wykonujemy transport palet do wszystkich krajów Unii Europejskiej. W szczególności transportujemy meble, żywność, farmaceutyki, maszyny rolnicze itp. Do każdego z ładunków dedykujemy wyspecjalizowanego spedytora, który pomaga na każdym etapie łańcucha dostaw. Firma BBA Transport System zajmuje się transportem palet o nietypowych wymiarach.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły