Transport do Wielkiej Brytanii – transport mebli, transport palet i przesyłki kurierskie

Kiedy planujemy wysłanie transportu za granicę, wpisujemy z wyszukiwarkę hasło „Transport Anglia” i zastanawiamy się, co dalej? Przewozy na trasach Polska–Anglia, Anglia–Polska są relacjami, które wykonujemy każdego dnia. Jako profesjonalna firma transportowo-spedycyjna, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu przewozu ładunków różnego typu. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych Klientów, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Zdarza nam się również podejmować dość nietypowe zamówienia, które są dla nas wyzwaniem i sprawdzeniem naszych możliwości.

Meble, okna, drzwi, czyli co transportujemy do Anglii?

Transport do Wielkiej Brytanii (2)
Transport do Wielkiej Brytanii, Transport do Anglii

Oprócz przewozu standardowych palet, oferujemy również przewozy mebli, drzwi, okien. Faktem jest, że towar tego typu wymaga przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań. Nasi Klienci korzystają z usługi transportu mebli z Anglii do Polski, bądź z Polski do Anglii głównie podczas przeprowadzek oraz kiedy chcą dostarczyć nietypowy prezent – np. szafę, fotel czy lustro. Systematycznie dostarczamy również meble na wyposażenie sklepów. Powód dla jakiego wykonujemy usługę transportową jest jednak rzeczą drugorzędną, bowiem niezależnie od przeznaczenia wiezionego towaru, zgodnie z naszą dewizą zostanie zawsze dostarczony na miejsce i na czas.

Transport: Anglia i Irlandia – organizujemy przewozy ekspresowe

Przewozy na trasie Polska-Anglia realizujemy w systemie door to door. Pozwala to uchronić się przed nieprzyjemnymi sytuacjiami i oczywiście jest wygodnym rozwiązaniem dla naszych klientów. Transport z Anglii jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu 24 godzin od momentu załadunku do chwili rozładunku (są to tak zwane przewozy ekspresowe, z których korzysta bardzo duże grono naszych Klientów).

W celu uzyskania bliższych informacji oraz większej ilości szczegółów na temat transportu z i do Wielkiej Brytanii prosimy o kontakt do:

Kamil Korab
e-mail:   k.korab@bbats.pl
tel.          48 22 463 47 42
tel. kom.  (+48) 723 033 723

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły