Transport drogowy do Irlandii, transport Irlandia-Polska, transport całopojazdowy do Irlandii

Transport do Irlandii? BBA Transport System zapewnia również dostawę towarów na terenie całej Irlandii. Mamy przyjemność poinformować, że w wyniku konsekwentnej realizacji długoterminowej wizji rozwoju firmy, oferta naszej firmy została poszerzona o usługę dystrybucji towarów na terenie całej Irlandii. Usługa jest realizowana przy wykorzystaniu ultranowoczesnych HUB-ów przeładunkowych, dzięki czemu dostawa towarów przebiega sprawnie i bezpiecznie. W ramach tej usługi mogą Państwo dostarczać swoje towary do Klientów rozproszonych po całej Irlandii, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny przewozu.

Handel między Polską a Irlandią

Transport do Irlandii
Transport do Irlandii

Czy transport do Irlandii będzie zyskiwał na popularności? Wszystko na to wskazuje. Mieszkańcy Zielonej Wyspy z roku na rok mogą kupić coraz więcej polskich produktów. Obroty handlowe między Polską a Irlandią permanentnie rosną. Setki tysięcy Polaków żyjących na wyspie są przywiązane do polskich produktów, a co za tym idzie, to właśnie żywność króluje w kategoriach struktury eksportu do Irlandii.

Według danych z Centralnego Urzędu Statystycznego Irlandii (CSO) wynika, że nadwyżka obrotów irlandzkiego handlu zagranicznego do końca sierpnia br. jest większa aż o 16,5% porównując z tą, która pojawiła się w tym samym okresie w roku 2015.

Warto tutaj podkreślić, że w ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej dla towarów irlandzkich to nasz kraj był największym rynkiem zbytu, a także największym dostawcą towarów na rynek irlandzki.

Wysoką dynamiką pośród ważniejszych grup towarowych w polskim eksporcie do Irlandii charakteryzuje się m.in. sprzedaż zbóż, mięsa drobiowego i wołowego, makuchów, wyrobów wędliniarskich, skór futerkowych, komputerów, mebli, samochodów dostawczych, soków, produktów mleczarskich, wyrobów cukierniczych oraz wyrobów ze szkła. Spadek sprzedaży odnotowano natomiast m.in. w eksporcie, samochodów osobowych, węgla, nawozów sztucznych, wyrobów petrochemicznych, mięsa wieprzowego, papieru oraz stolarki budowlanej. Polskie sklepy w Irlandii cechują się rosnącą popularnością, dlatego też najprawdopodobniej nasz eksport będzie wciąż rósł.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportu do Irlandii

Firma BBA Transport System już od kilkunastu lat organizuje transport pomiędzy Polską a Irlandią dla stale rosnącej rzeszy klientów, którzy doceniają  naszą usługę, wykonaną na najwyższym poziomie i dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego zleceniodawcy. Zapewniamy bezpieczeństwo i niezawodność dzięki olbrzymiemu doświadczeniu w organizacji przewozów do Irlandii i Wielkiej Brytanii.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty i transportu do Irlandii prosimy o kontakt do z naszymi spedytorami:

Kamil Korab
e-mail: k.korab@bbats.pl
tel. 48 22 463 47 42
tel. kom. (+48) 723 033 723

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły