TRANSPORT DROBNICOWY, EKONOMICZNY, DOOR-TO-DOOR

Od blisko piętnastu lat, każdego dnia organizujemy setki transportów na terenie całej Europy. Zdobyte w tym czasie doświadczanie pozwoliło nam na stworzenie optymalnej sieci przesyłek towarów drobnicowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Gwarancją bezpieczeństwa ładunków drobnicowych LCL jest wykorzystanie sprawdzonych i profesjonalnych punktów przeładunkowych i konsolidacyjnych. Dostęp do magazynów przeładunkowych w głównych miastach europejskich, pozawala na dopasowanie usług transportu sieciowego do potrzeb klientów. Nie świadczymy usług w zakresie przewozu osób.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

BBA Trasport System wspiera rodzimą działalność

Aktywnie wspieramy rodzimych eksporterów oraz importerów, oferując kompleksowy transport krajowy. Oddając w ich ręce sprawdzoną i bezpieczną sieć transportów drobnicowych, zwiększamy ich konkurencyjność na rynku europejskim. Rozwijana od wielu lat usługa transportu drogowego jest doceniana i wybierana nie tylko przez krajowych kontrahentów, ale także zagranicznych.

Gwarantujemy odbiór i doręczenie ładunków drobnicowych w systemie „door-to-door”. Usługi międzynarodowego transportu drogowego po najniższej cenie, w możliwie najkrótszym czasie.

Atrakcyjna oferta cenowa transportu drogowego drobnicowego BBA Transport System wynika z faktu, iż Klient płaci tylko za zajętą przestrzeń ładunkową na naczepie.

ZAPYTAJ O CENĘ TRANSPORTU

Dzięki doskonałej optymalizacji procesów wykonywania międzynarodowego transportu drogowego i znakomitej organizacji pracy powierzony nam ładunek bezpiecznie i terminowo trafi do miejsca docelowego.

międzynarodowy transport drogowy - BBA lider na rynku międzynarodowych przewozów drogowych
BBA Transport System Kierunki transportu Europa Anglia, Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina , Węgry, Włochy

TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY FTL, NACZEPY STANDARD, MEGA, CHŁODNIA, ZESTAWY – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

Transport drogowy towarów całopojazdowy jest to, mówiąc potocznie, transport TIR lub transport Tirem. Do tego celu dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych środków transportu: są to ciągniki siodłowe z naczepami typu firana, plandeka, MEGA, chłodnia, izoterma oraz odkryte platformy.

Transport całopojazdowy w wykonaniu BBA Transport System cechuje: bezpieczeństwo, terminowość, konkurencyjne ceny.

W standardzie, wszystkie ładunki powierzone do transportu objęte są polisą ubezpieczeniową z sumą gwarancyjną 600 000 USD. W przypadku większych wartości towaru istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia typu CARGO (od wszystkich ryzyk/all risks) o gwarancji do 1 000 000 EUR i wyższej.

Mając szeroki dostęp do przewoźników kontraktowych, jesteśmy w stanie zorganizować transport jeszcze w dniu zlecenia. Natomiast dzięki terminowości dostaw, nasi klienci mogą precyzyjnie zarządzać swoją logistyką i planować terminy dostaw transportem drogowym.

Ofertę cenową przedstawiamy kompleksowo (typu ALL IN). Nie zawiera ona ukrytych dodatkowych kosztów. W cenie zawsze zawarte jest ubezpieczenie zgodnie z odpowiedzialnością wynikającą z konwencji CMR i nie jest z tego tytułu to doliczana żadna dodatkowa opłata.

TRANSPORT DROGOWY EKSPRESOWY, SZYBKA DOSTAWA PRZESYŁEK, TIME CRITICAL

Typy aut dostawczych, Samochody dostawcze, furgon, blaszak 1,5 t, Samochód ciężarowy solówka 3,5 t, samochód dostawczy 6 t, europaleta, rynek transportowy w Polsce.
Infografika: typy aut dostawczych, samochody dostawcze 1,5 t, furgon, blaszak 1,5 t, Samochód ciężarowy solówka 3,5 t, samochód dostawczy 6 t, europaleta, rynek transportowy w Polsce.

Ofertę dedykowanych transportów ekspresowych kierujemy do branż o bardzo wrażliwych łańcuchach dostaw. Tam, gdzie wstrzymanie linii produkcyjnej kosztuje setki tysięcy złotych. Gdzie wartość pojedynczej partii towaru nie rzadko przekracza 100 000 EUR. Tam gdzie liczy się czas, precyzja i maksymalne bezpieczeństwo. Nasz ekspresowy międzynarodowy przewóz spełnia oczekiwania.

Ta usługa jest najczęściej wykorzystywana i wysoko ceniona przez klientów z branż: Technology, Automotive, Aviation, Energy, Health Care and Farmacy.

Ładunki powierzone w ramach oferty transportów dedykowanych podlegają nieustannemu monitoringowi. Nasi Klienci otrzymują dostęp do linii Emergency czynnej 24/7. Nad przebiegiem całego transportu czuwają specjaliści BBA Transport System legitymujący się certyfikatami logistycznymi takimi jak np. FIATA, ELA, CPC.

Dbając o powierzony ładunek, transporty dedykowane odbywają się bez przeładunków i dodatkowych manipulacji. Towar raz załadowany i precyzyjnie zabezpieczony do przewozu, w takie formie jest dostarczany. Eliminuje to ryzyko uszkodzeń podczas przeładunków i manipulacji towarem, a także ogranicza dostęp do ładunku osobom postronnym, przy pokonywaniu odcinka przewozu drogowego.

Przy doborze trasy kierujemy się zawsze bezpieczeństwem w wyznaczaniu ewentualnych przystanków, np. na tankowanie i odpoczynek kierowców. Są to zawsze miejsca strzeżone, wielokrotnie sprawdzone.

Transport drogowy dedykowany, w standardzie objęty jest ochroną ubezpieczeniową w wysokości 600 000 USD. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia CARGO (od wszystkich ryzyk / all risks) zapewniającego ochronę do pełnej wartości towaru.

Gwarantujemy dostawy w 24h w dowolne miejsce w Europie.

Dostawy ekspresowe mogą być realizowane codziennie o dowolnej porze dnia i nocy. Wszystko dostosowujemy do napiętych harmonogramów naszych klientów i realizujemy z precyzyjną dokładnością, także z uwzględnieniem wskazówek klientów. Ubezpieczenie zgodne z konwencją CMR do wartości 600 000 USD jest zawsze w cenie usługi.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

TRANSPORT DROGOWY CHŁODNICZY, PRZEWOZY W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

Transport drogowy chłodniczy na terenie Polski i Europy wymaga od firmy transportowej spełnienia wielu wymogów prawnych i formalnych, m.in. dostosowanie przewozów do bardzo rygorystycznych wytycznych np. ATP, HACCAP czy GDP. Kwestia zachowania odpowiedniej temperatury i utrzymanie jej przez cały okres trwania przewozu jest sprawą priorytetową. Jest to możliwe, jedynie dzięki niezawodnemu taborowi.

BBA Transport System organizuje przewozy chłodnicze od początku swojej działalności. Wraz ze wzrostem konkurencyjności polskich eksporterów spożywczych zdobywała doświadczenie w przewozach chłodniczych w całej Europie.

Do transportu, w zależności od wymagań klienta i właściwości towaru, wykorzystywane są naczepy tupu chłodnia i izoterma. Gwarantujemy wykorzystanie certyfikowanych i atestowanych środków transportu oraz rejestratorów temperatury. Zapewniamy transport samochodowy w zakresie temperatur od -20 do + 30 stopni Celsjusza.

Eksperci w zakresie transportu drogowego – duże doświadczenie i satysfakcja klientów

Dzięki stale doskonalonej usłudze, możemy się  poszczycić dużym doświadczeniem i pozytywnym odbiorem przez naszych klientów przy przewozie mrożonek, świeżych ryb, owoców, warzyw, serów, mięsa, napojów czy innych artykułów spożywczych. Specjalnie wydzielona sekcja w ramach BBA Transport System zajmuje się tylko transportami chłodniczymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów branży farmaceutycznej dostosowaliśmy serwis przewozów chłodniczych do bardzo restrykcyjnych wymogów Unii Europejskiej i Ministra Zdrowia, określanych jako norma DPD, czyli Dobra Praktyka Dystrybucyjna (ang. GDP – Good Distribution Practice). Oferujemy usługi przewozów farmaceutyków czołowym producentom i podmiotom branży Farmacy.

Szanując czas i pieniądze naszych klientów, powierzone nam zadania wykonujemy w jak najkrótszym terminie. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo przewożonych produktów. Wszystko po to, aby nasi klienci darzyli nas nieposzlakowanym zaufaniem.

BBA Transport System to nie tylko nowoczesne samochody i sprzęt, ale także doświadczeni i odpowiedzialni kierowcy, którzy codziennie przemierzają tysiące kilometrów po Polsce, ale także na terenie całej Europy.

Przewozy chłodnicze i w temperaturze kontrolowanej z naszą firmą to bezpieczeństwo i pewność dobrze wykonanego zadania.

TRANSPORT PONADGABARYTOWY, PONADNORMATYWNY I SPECJALNY

Transport drogowy ponadgabarytowy to przewóz ładunków, które przekraczają dopuszczone normy prawa drogowego pod kątem wymiarów i wagi. Są to ładunki niestandardowe, których nie można przewozić w bez specjalnego przygotowania. Jest to zatem transport ponadnormatywny, który wymaga dopełnienia szeregu formalności, z których najważniejszą jest uzyskanie odpowiednich zezwoleń.

Transport ponadnormatywny w Europie

Prawo drogowe w Polsce skonstruowano w taki sam sposób, jak na terenie państw Europy, a więc spedycja ładunków niestandardowych z Europy Zachodniej do Polski jest jak najbardziej możliwa i odbywa się na tych samych zasadach, co dystrybucja takich ładunków na terenie kraju.

O ładunku niestandardowym zgodnie z prawem mówimy wtedy, kiedy jego waga przekracza czterdzieści dwie tony, a wymiary 400 cm (wysokość), 250 cm (szerokość) i 160 cm (długość).

Transport drogowy ładunków ponadgabarytowych wymaga uzyskania pozwolenia, przeprowadzenia pilotażu, wyznaczenia trasy z uwzględnieniem wytycznych prawnych oraz współpracy ze służbami drogowymi, a nawet policją w kraju i po przekroczeniu granicy Rzeczypospolitej Polskiej.

BBA Transport System dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności związanych z logistyką towarów.

Ponadgabarytowy przejazd drogowy wykonywany jest dla Klientów, którzy chcą przetransportować ładunki niemieszczące się w standardowych gabarytach – koparki, dźwigi, kombajny, silosy, itp.

Naszą specjalnością są przewozy ponadgabarytowe na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec i krajów Beneluxu. Zapewniamy także zasięg terytorialny całej Unii Europejskiej, a także krajowy transport drogowy ponadgabarytowy.

Do realizacji transportów ponadgabaratytowych i specjalnych BBA Transport System wykorzystuje najnowocześniejsze naczepy typu: semi, telle-semi, tiefbett.

TRANSPORT DO I Z AZJI CENTRALNEJ TRANSPORT NA BLISKI WSCHÓD

Usługę tę kierujemy do firm zainteresowanych wysyłaniem towaru do Azji. Oferujemy kompleksowy serwis zarówno drobnicowy jak i całopojazdowy z Unii Europejskiej do krajów Azji Centralnej, a także na Bliski Wschód, Kaukaz i Mongolię.

BBA Transport System wspomaga rodzimych importerów i exporterów w codziennym transporcie towarów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy korzystną cenę i krótki czas transportu rzeczy pojazdami samochodowymi. Organizujemy przewozy niestandardowe takie jak Karnet ATA, możliwość składowania towaru na terminalach celnych naszych partnerów i przewóz ponadgabarytowy. Nie świadczymy usług w zakresie międzynarodowego przewozu drogowego osób.

wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego międzynarodowego pod nadzorem głównego inspektora transportu drogowego
wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego międzynarodowego pod nadzorem głównego inspektora transportu drogowego

TRANSPORT DROGOWY KURIERSKI I PACZKOWY

Dzięki naszej współpracy z wyspecjalizowanymi podwykonawcami zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania do realizacji transportów kurierskich i paczkowych przy pomocy pojazdu samochodowego.

W zależności od gabarytów przesyłki oraz oczekiwanych czasów dostaw nasi specjaliści pomogą też w doborze odpowiedniego rozwiązania z szerokiej gamy usług kurierskich.

Realizujemy zlecenia z zakresu transportu:

  • Paczek krajowych
  • Krajowych przesyłek paletowych
  • Międzynarodowych paczek w transporcie drogowym i lotniczym
  • Międzynarodowych przesyłek paletowych

Jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny, bez konieczności podpisywania umów, nie wymagamy także żadnych deklaracji co do ilości wysyłanych przesyłek.

Usługę transportów kurierskich i paczkowych w szczególny sposób cenią przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż internetową. Elastyczność w podejściu do klienta oraz szeroki zasięg geograficzny oferowanej usługi sprawia, że polscy przedsiębiorcy mogą skutecznie konkurować na arenie europejskiej.

W ofercie również transport kolejowy, morski, lotniczy.

Priorytetem dla BBA Transport System jest zapewnienie jak najlepszej obsługi.