Certyfikat TCF dla BBA Transport System

BBA Transport System z certyfikatem TCF!

TCF  (Trans.eu Certified Forwarder) to lista najlepszych spedycji na polskim rynku według audytu giełdy transportowej Trans.eu. W tym roku BBA Transport System zostało oficjalnie certyfikowanym podmiotem, znajdując się na elitarnej liście VIP polskich spedycji!

Audyt Trans.eu i certyfikat TCF

Przejście audytu Trans.eu i uzyskanie certyfikatu ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Certyfikat ten oznacza bowiem:

  • poświadczenie przestrzegania najwyższych norm jakości przez obiektywną instytucję
  • gwarancję uczciwej transakcji dla przewoźnika
  • bezpośrednią rekomendację współpracy Trans.eu

Na liście VIP Trans.eu znajduje się jedynie 39 firm działających w Polsce. Oznacza to, że BBA Transport System znalazło się w ścisłej czołówce firm stawiających jakość usług na pierwszym miejscu. Kolejny certyfikat potwierdza dużą wagę, jaką przywiązujemy do satysfakcji klienta. Z tego powodu jesteśmy niezmiernie dumni i dziękujemy Trans.eu za pozytywne zaopiniowanie jakości naszej pracy.

Certyfikat TCF dla BBA Transport System
Certyfikat TCF dla BBA Transport System

 

Zaufanie BBA Transport System

Nie jest to pierwszy certyfikat, którym może pochwalić się BBA Transport System. Oprócz atestu Trans.eu, są to na przykład: IATA, Safe Cargo, WCA, Overseas Project Cargo Association, czy DEKRA. Wszystkie certyfikaty, którymi szczyci się nasza firma, umieszczone są w formie graficznej w specjalnej zakładce. Dostęp do niej znajduje się w dole strony, a na specjalne życzenie udostępniamy skany certyfikatów. Firmy certyfikujące BBA Transport System to niezależni eksperci, których opinia w świecie transportu i spedycji stanowi rękojmię bezpieczeństwa i jakości.

www.bbats.pl

Powiązane artykuły