IATA

BBA Transport System nowym członkiem IATA

BBA Transport System dba o najwyższą jakość swoich usług oraz o bezpieczeństwo i satysfakcję swoich Klientów. Właśnie dlatego zrzeszamy się w organizacjach dających nam realną przewagę na rynku spedycji. Cztery lata temu dołączyliśmy do WCA, w ciągu ostatniego roku do Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Teraz jesteśmy także członkami IATA.

IATA – International Air Transport Association

Misją IATA jest szerzenie wiedzy na temat transportu lotniczego na świecie. Organizacja podnosi świadomość społeczeństwa na temat możliwości i korzyści płynących z tej metody przewozu dóbr. Organizacja działa na rzecz zrzeszonych w niej członków, reprezentując ich i walcząc o ich prawa w kontekście umów międzynarodowych. W ciągu ponad 70 lat działalności organizacja wypracowała standardy działania, dzięki którym może obniżać koszty i podnosić efektywność przewozów. Organizacja buduje wysokie standardy w oparciu o swoje wartości, takie jak fachowa wiedza, dbanie o wspólne dobro i promowanie ludzkiego podejścia do biznesu.

Największa sieć na świecie

Wraz z dołączeniem do International Air Transport Association, BBA Transport System stało się członkiem jednej z największych sieci zrzeszających linie lotnicze i partnerów na świecie. Obecnie w organizacji udziela się ponad 290 linii lotniczych i 470 partnerów strategicznych. Oznacza to, że BBA Transport System jest teraz pośród odpowiedzialnych za 82% światowego transportu lotniczego. Z dumą dołączamy do tych, dla których jakość i etyka stoją na pierwszym miejscu!

Powiązane artykuły