BBA Transport System z wyróżnieniem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców – Dobra Firma 2020

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Najbardziej Efektywnej Firmy w plebiscycie Dobra Firma 2020 organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców! W plebiscycie brane są pod uwagę małe i średnie przedsiębiorstwa. Jak twierdzi organizator, to w nich drzemie największy potencjał wzrostu polskiej gospodarki. W plebiscycie nagradzane są firmy, które implementują nowe rozwiązania w zakresie IT, finansów, ubezpieczeń i wykorzystania funduszy unijnych.

Nagrody przyznawane są na podstawie twardych danych dostępnych w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz wskaźników opracowanych przez ekspertów ZPP. Dodatkowo selekcja firm dokonywana jest we współpracy z agencją wywiadu gospodarczego, Info Veriti Polska Sp. z o. o. Na liście nominowanych mogą znaleźć się regionalne firmy spełniające kryteria przyjęte dla danej kategorii. Wszyscy przedsiębiorcy są laureatami, jednak zwycięzca jest tylko jeden. To on otrzymuje statuetkę niedźwiedzia i może posługiwać się tytułem Dobrej Firmy.

Firmy nominowane są do nagród w czterech głównych kategoriach:

  • Najlepszy Inwestor,
  • Najlepszy Innowator,
  • Efektywny Pracodawca,
  • Efektywna Firma.

Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznawane są niezależnie Małym, Średnim i Dużym Przedsiębiorstwom, których wielkość określana jest zgodnie z dyrektywami unijnymi.

BBA Transport System jest zwycięzcą plebiscytu Dobra Firma 2020 i laureatem statuetki niedźwiedzia w kategorii Efektywna Firma. BBA Transport System oceniane było w plebiscycie pośród małych przedsiębiorstw w województwie mazowieckim.

Serdecznie dziękujemy kapitule za to wyróżnienie.

Statuetki nagród Dobra Firma trafiły do najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących firm województwa mazowieckiego

 

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

18 + szesnaście =