Jakość w spedycji, czyli Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz Certyfikat GDP

Wiemy, jak ważne są bezpieczeństwo i zaufanie, dlatego dbamy o ich potwierdzenie i aktualizację wiedzy. Cieszy nas, że możemy pochwalić się takimi certyfikatami jak Dobra Praktyka Dystrybucyjna (GDP) i Certyfikat Jakości ISO 9001:2008. Certyfikat ISO w spedycji jest równoznaczny z potwierdzeniem wysokiej jakości usług oraz spełnienia restrykcyjnych norm.

Dobra Praktyka Dystrybucyjna i ISO 9001:2015 w BBA Transport System

Na początku 2019 roku firma BBA Transport System pomyślnie przeszła proces recertyfikacji ISO. Od blisko 10 lat posiadamy wdrożony i stale aktualizowany system jakości. Mamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 9001:2015, który  był weryfikowany przez jednostkę certyfikacyjną DEKRA. Zyskaliśmy także Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP).

Certyfikat GDP, czyli Dobra Praktyka Dystrybucyjna

Certyfikat ISO w spedycji
Dobra Praktyka Dystrybucyjna i ISO 9001:2008
BBA Transport System ISO9001:2015
Certyfikat ISO w spedycji ISO9001:2015

Jednocześnie BBA Transport System uzyskało Certyfikat GDP (Good Distribution Practice, czyli Dobra Praktyka Dystrybucyjna), uprawniający do przewozu farmaceutyków w temperaturze kontrolowanej. Dzięki temu poszerzyliśmy zakres obsługi logistycznej oraz wachlarz oferowanych przez nas usług. Możemy zapewnić transport leków na najwyższym poziomie, ponieważ cały zespół jest przeszkolony w zakresie GDP i stale poszerza swoją wiedzę. Certyfikat ISO w transporcie wymusza również na spedytorze regularną recertyfikację, co stanowi gwarancję trwałej jakości.

Certyfikat ISO w spedycji: ISO 9001:2015, czyli system zarządzania jakością

Norma ISO 9001:2015 (jedna z norm serii ISO 9000) jest powszechnie akceptowanym na świecie systemem zarządzania jakością i zawiera wymagania dotyczące systemu zarządzania. Wymagania te pozwalają na wdrożenie systemu zarządzania jakością zarówno w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych, jak i w administracji publicznej. Certyfikat ISO w transporcie oznacza spełnienie wymogów międzynarodowej organizacji certyfikującej.

Pomagamy dobrać rozwiązania logistyczne

Rozumiemy wartość czasu i zasobów koniecznych do sprawnego działania systemów logistycznych. Właśnie dlatego oferujemy swoje profesjonalne wsparcie pozwalające zaoszczędzić czas i środki, przy jednoczesnym podniesieniu efektywności procesów. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanych usług (oferujemy również audyt logistyczny i doradztwo logistyczne), wyceny i bezpłatnej konsultacji w zakresie logistyki, zapraszamy do kontaktu:

Mariusz Żakiewicz
e-mail: m.zakiewicz@bbats.pl
tel. +48 512 081 920

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły