Chwytamy Wiatr w Żagle – rejs integracyjny BBA Transport System

Jedną z najważniejszych rzeczy w każdej firmie jest kultura organizacyjna i dobra atmosfera. Tych nie da się budować bez zgranego zespołu specjalistów. Właśnie dlatego, jak co roku, zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny utrzymany w tematyce wodnej: chwytamy wiatr w żagle na Mazurach!

BBA Transport System chwyta wiatr w żagle

Część naszej załogi to amatorzy tematyki marynistycznej. Mamy wśród naszych specjalistów czworo żeglarzy jachtowych, a jeden z naszych przyjaciół jest kapitanem żeglugi wielkiej. Z takim składem, czego byśmy nie planowali, i tak zawsze skończymy na Mazurach. Dlatego tym razem we współpracy z firmą MIX Czarter wybraliśmy się w rejs w północnej części Wielkich Jezior Mazurskich, z bazą w Harszu. Pomimo pogody, która nie była tak wspaniała, jak byśmy tego chcieli, udało nam się bawić wyśmienicie.

Integracja BBA Transport System

Ponieważ cenimy sobie komfort i dobrą atmosferę pracy, staramy się jak najczęściej integrować. Ten wyjazd nie był jedyną aktywnością – często wychodzimy również do kina i na kręgle. Żagle są jednak konikiem wszelkiej integracji, a miłość do wiatru i wody jest bardzo zaraźliwa. Postanowiliśmy więc nawiązać współpracę z firmą MIX Czarter, a po tym wyjeździe jeden z naszych sterników, kapitan żeglugi wielkiej, otworzył dla pracowników BBA Transport System specjalny kurs przygotowujący do uzyskania patentu żeglarza jachtowego.

Już niedługo usłyszą o nas całe Mazury, które tak kochamy, a poniżej kilka kadrów z wyjazdu!

Wiatr w żagle BBATS
Zespół BBA TS
Wiatr w żagle BBATS
Firmowy grill
BBATS
Prezez Zarządu
Wiatr w żagle BBATS
Dział IT
Wiatr w żagle BBATS
Dział lotniczy
Wiatr w żagle BBATS
Harsz
Wiatr w żagle BBATS
Szyk żaglówek
Wiatr w żagle BBATS
Oswojony grizzly
Wiatr w żagle BBATS
Team Żakiewicz
Państwo Żakiewiczowie
Wiatr w żagle BBATS
Łodzie DMLK oraz IT

 

Powiązane artykuły