Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej – Akademia Spedytora

Kierując się ideą o stosowaniu dobrych praktyk w biznesie utworzyliśmy projekt „Akademia Spedytora”. Jest to cykl bezpłatnych szkoleń, które realizujemy przy współpracy z najlepszą uczelnią w Polsce – Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej.

Ideą i myślą przewodnią jest przekazanie wartości w postaci praktycznej wiedzy i narzędzi pracy osobom chcących związać swoją karierę zawodową z szeroko rozumianą branżą TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) lub z tą branżą są związane i cały czas dążą do rozwoju osobistego oraz podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

Akademia Spedytora 2018

Szkolenia w postaci zajęć warsztatowych połączonych z pracą na realnych case studies odbywać się będą począwszy od 17.04 w każdy wtorek w godz. 18:00-20:00 na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej w AULI 055.

 

Plakaty z wydarzeń:
Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej BBA Transport System Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej Cykl bezpłatnych szkoleń na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej

Powiązane artykuły