Nowy Dyrektor Działu Handlowego BBA Transport System

Nowy Dyrektor Działu Handlowego BBA Transport System

10.07.2019 przywitany został nowy Dyrektor Działu Handlowego BBA Transport System – został nim mianowany nasz kolega, Kamil Szanser. Ze względu na to wydarzenie, zorganizowane zostało małe przyjęcie, na które zaproszono wszystkich pracowników firmy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i mamy nadzieję na owocną współpracę z nowym dyrektorem!

Nowy Dyrektor Działu Handlowego znakiem rozwoju firmy

Rok 2018 i 2019, choć ten drugi nie dobiegł jeszcze końca, pod wieloma względami są dla nas przełomowe. Pod koniec zeszłego roku w firmie rozpoczął się proces rozbudowy i przebudowy – zarówno zespołów, jak i procesów. Powołanie do życia działu handlowego było jednym z najważniejszych posunięć strategicznych w historii firmy i poskutkowało zwiększeniem liczby realizowanych dużych zleceń. By w pełni wykorzystać potencjał zespołu, trzeba opracować spójną i przemyślaną strategię działania. Na podstawie wielogodzinnych analiz i rozmów, zarząd uznał, że osobą najbardziej odpowiednią do opracowania nowego podejścia ze względu na duże doświadczenie jest nasz nowy kolega, Kamil Szanser.

Nowy kolega z wielkim doświadczeniem

Kamil rozpoczął współpracę z BBA Transport System w drugim kwartale roku 2019, a więc jest naszym nowym kolegą. Podczas gdy stanowisko dyrektorskie objął po raz pierwszy, przed BBA Transport System przez 13 lat pracował w DHL Express, w tym przez 7 lat zarządzał zespołem handlowym. Z pewnością pełniąc funkcję kierownika zdobył duże doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z rozwojem sprzedaży i nie tylko. Teraz również będzie miał okazję wykorzystać swoje doświadczenie w kierowaniu działem handlowym BBA Transport System.

Świętowanie prezentacji nowego Dyrektora

W BBA Transport System mamy zwyczaj świętować ważne dla naszych pracowników wydarzenia, takie jak urodziny czy narodziny dzieci. Kiedy tak się składa, że wydarzenie w życiu pracownika jest jednocześnie wydarzeniem w życiu firmy, możemy otwierać szampana! W środę cały zespół zebrał się w sali konferencyjnej, żeby pogratulować nominacji i dobrej pracy wykonywanej przez wszystkich do tej pory. Najpierw Prezes Zarządu, Bartłomiej Sujkowski, wygłosił emocjonalne przemówienie. Następnie mogliśmy wysłuchać kierowników poszczególnych zespołów oraz samego świeżo mianowanego Dyrektora Działu Handlowego. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania!

 

Powiązane artykuły