Podsumowanie: Szkolenie Logistyczne „4 Filary Transportu Międzynarodowego” – 21.11.2019

21.11.2019 odbyło się trzecie już darmowe szkolenie logistyczne „4 Filary Transportu Międzynarodowego”. Stanowiło kolejne spotkanie z serii bezpłatnych szkoleń logistycznych. Nasz ekspert, Łukasz Witek, przybliżył uczestnikom zagadnienia związane z transportem morskim, lotniczym i kolejowym, a Dyrektor Działu Transportu i Spedycji, Mariusz Żakiewicz, poprowadził prelekcję na temat transportu drogowego. Szkolenie miało miejsce w ścisłym centrum Warszawy: w Centrum Konferencyjnym Zielna 37. Wiedzę na temat transportu, spedycji i logistyki zdobywała niemal setka uczestników!

Bezpłatne szkolenie logistyczne „4 Filary Transportu Międzynarodowego”

Szkolenie odbyło się 21.11.2019 w Warszawie. Wzięło w nim udział niemal 100 uczestników zajmujących się zawodowo transportem, spedycją, logistyką i dziedzinami wymagającymi zorientowania w tych sprawach. Całe spotkanie zostało podzielone na cztery części: transport lotniczy, kolejowy, morski i drogowy. Pierwsze trzy segmenty zostały poprowadzone przez eksperta, Business Development Managera BBA Transport System, Łukasza Witka. Czwarty segment, poświęcony transportowi drogowemu, to autorski projekt Dyrektora Działu Transportu i Spedycji, Mariusza Żakiewicza. Po każdym module następowała krótka przerwa kawowa bądź lunchowa. Dodatkowym punktem programu było zaś moderowane przez pracowników BBA Transport System spotkanie networkingowe. Dzięki niemu uczestnicy szkolenia mogli nawiązać kontakt z specjalistami zajmującymi się podobnymi zagadnieniami w innych firmach oraz potencjalnie zyskać partnerów biznesowych w przyszłości.

Wysoka ocena przyznana przez uczestników szkolenia

Na koniec szkolenia poprosiliśmy uczestników o udzielenie nam obiektywnej oceny w kwestii wartości merytorycznej, lokalizacji, czasu trwania i prowadzenia przez Łukasza Witka w skali 1-5. W ciągu trzech spotkań oceny sukcesywnie szły w górę, by 21.11.2019 dać łączną średnią ocenę w wysokości 4,87! Na tę ocenę złożyły się noty:

  • MERYTORYKA 4,86
  • LOKALIZACJA 4,84
  • CZAS 4,81
  • PROWADZENIE 4,96

Ankietowani podzielili się z nami również feedbackiem dotyczącym tego, co uznali za wyjątkowo ciekawe i udane. Przekazali również uwagi odnoszące się do sfer wymagających poprawy. Zdecydowana większość ankietowanych uznała, że nie mają do przebiegu szkolenia żadnych zastrzeżeń. Jednocześnie w ankietach odnotowaliśmy wyjątkowo mało uwag, a gdy już jakaś była, zawsze stanowiła konstruktywną krytykę.

Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoim zdaniem. Znając opinię uczestników, możemy się rozwijać i dostosowywać naszą ofertę do potrzeb logistyków. A na koniec tego podsumowania zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia!

Galeria zdjęć – darmowe szkolenie logistyczne „4 Filary Transportu Międzynarodowego” 21.11.2019

Zdjęcie grupowe uczestników i pracowników BBA Transport System

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

czternaście − czternaście =