import z chin bba transport system

Spedycja międzynarodowa Warszawa i świat

Spedycja, jeden z filarów branży TSL, to organizacja transportów z uwzględnieniem potrzeb i preferencji zarówno klienta, jak i przewoźnika. Spedytor zajmuje się dogrywaniem wszystkich elementów transportu: od przygotowania wyceny, aż do odbioru przesyłki przez odbiorcę. Jego działania obejmują obszarem różne terytoria: zarówno lokalne, krajowe, jak i międzynarodowe pole transportowe. Firmy spedycyjne często nie ograniczają się tylko do jednego państwa, na terytorium którego działają. Tak jest na przykład w przypadku BBA Transport System – jest to spedycja międzynarodowa, której siedzibą jest Warszawa, a której terytorium działania jest cały świat.

Spedycja międzynarodowa Warszawa, międzynarodowy operator logistyczny

BBA Transport System jest firmą spedycyjną zajmującą się organizacją transportów na całym świecie. W strukturach firmy funkcjonują działy odpowiedzialne za przewozy wszystkimi gałęziami transportu. Obsługujemy również transporty specjalistyczne jak przewozy farmaceutyków, w temperaturze kontrolowanej, czy Project Cargo. Każdego miesiąca organizujemy setki transportów, w tym drogowych, morskich, kolejowych i lotniczych. Jesteśmy jedną z pierwszych polskich firm zajmujących się transportami z Chin z wykorzystaniem Nowego Jedwabnego Szlaku. Współpracujemy z agencjami i celnymi i pośrednikami w większości państw na całym świecie oraz należymy do światowych organizacji zrzeszających spedytorów i przewoźników. Jesteśmy członkami IATA, WCA, AOG, Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz szczycimy się certyfikatami zgodności transportów z DPD, normami ISO 9001:2015 oraz spełniania warunków INCOTERMS.

Spedycja międzynarodowa Warszawa: gdzie działamy?

BBA Transport System utrzymuje przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie. Współpracujemy z najlepszymi agentami w Ameryce Północnej, Południowej, Afryce, Australii, Azji Południowo-Wschodniej, Indiach. Mamy przedstawicieli również na Bliskim oraz Dalekim Wschodzie oraz w Rosji. Stałym kierunkiem naszej pracy są kraje, do których transport może być utrudniony. Nasi spedytorzy specjalizują się między innymi w transportach do/z Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Korzystamy ze wszystkich połączeń międzynarodowych we współpracy z najlepszymi agencjami i podwykonawcami. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami transportu. Dla naszych spedytorów chlebem powszednim jest zarówno transport drogowy, jak i lotniczy; działamy na połączeniach kolejowych jak i morskich.

Transport drogowy z BBA Transport System

Można powiedzieć, że „drogówka” jest podstawą każdej spedycji – faktycznie, miesięcznie organizujemy kilkaset transportów drogowych. Przewozy samochodowe stwarzają pole do szybkiego przewiezienia ładunku na małe dystanse. Jest to jednak bardzo zróżnicowana gałąź transportu. Składa się bowiem na nią wiele możliwości przewozowych:

  • drobnicowe (w tym kurierskie)
  • całokontenerowe
  • w temperaturze kontrolowanej
  • time critical
  • ponadnormatywne
  • Project Cargo
  • specjalistyczne

Ponieważ klienci mają szerokie zapotrzebowania transportowe, dopasowujemy swoją ofertę transportów drogowych do ich potrzeb. Współpracujemy ze stałymi przedstawicielami w krajach UE, sąsiednich i pozaeuropejskich, którzy dbają o nasze transporty za granicą. Spełniamy wszystkie wymogi formalne i praktyczne, by organizować przewozy międzynarodowe drogowe.

Transport kolejowy z BBA Transport System

spedycja międzynarodowa warszawa
Transport Kolejowy

BBA Transport System jest jedną z pierwszych polskich firm, które dostrzegły potencjał transportowy Nowego Jedwabnego Szlaku. Nasze działania kolejowe nie ograniczają się tylko do Polski i Europy, lecz także odbywają się w Azji. Dzięki podpisanym odpowiednim umowom z przedstawicielstwami i agencjami w Chinach i Rosji możemy bezproblemowo korzystać ze wszystkich dróg żelaznych w naszym zasięgu, w tym także z Nowego Jedwabnego Szlaku. Miesięcznie transportujemy ponad 100 kontenerów kolejowych z i do Chin, co czyni z nas stałych bywalców w Państwie Środka.

Transport morski z BBA Transport System

Gdy przychodzi co do czego, najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem transportowym jest transport statkiem. To rozwiązanie pozwala na przewiezienie ładunku na ogromne odległości stosunkowo niskim kosztem. Sprawdza się idealnie, gdy nie potrzeba nam odebrać towaru wyjątkowo szybko. Jest to rozwiązanie przyjazne przedsiębiorcom, ponieważ stwarza szerokie możliwości transportu wielu rodzajów ładunków. Drogą morską można transportować zarówno drobnicę, jak i wymagające ładunki ponadgabarytowe. Typowe połączenia morskie to Szanghaj – Hamburg, Singapur – Rotterdam, Los Angeles – Busan, Nowy Jork – Hamburg. Spedycja międzynarodowa ma możliwość organizowania transportów w całości poza granicami kraju.

Transport lotniczy z BBA Transport System

transport lotniczy do chin
Transport lotniczy w BBA Transport System

Ten rodzaj transportu jest najmłodszą z wszystkich gałęzi transportu i stosunkowo najmniej popularnym. Wiąże się to z dość wysoką ceną odpraw, utrzymania, szkoleń załogi, opłat dodatkowych i innych, co bezpośrednio przekłada się na wysokie koszta organizacji takiego transportu. Większość z nich odbywa się zwykłymi samolotami rejsowymi w udostępnionej przestrzeni ładunkowej, a wynajęcie dedykowanego frachtowca generuje dodatkowe koszty. Jakby nie patrzeć, wydane pieniądze często zwracają się w ten sposób, że transport lotniczy często trwa jeden dzień, a rzadko więcej niż trzy. Nie ma więc lepszego środka transportu, gdy chodzi o transporty Time Critical.

Spedycja międzynarodowa Warszawa

BBA Transport System jest międzynarodowym operatorem logistycznym, spedycją międzynarodową z siedzibą w Warszawie. Oferujemy możliwość organizacji transportów wszystkich rodzajów na całym świecie. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty albo nawiązać z nami współpracę? Zapraszamy do kontaktu! Nasi spedytorzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Kontakt

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

szesnaście + dziesięć =