BBA Transport System Spotkanie Wigilijne

Wigilia Spedytora BBA Transport System

W przedświąteczny piątek cały zespół odbył spotkanie opłatkowe BBA Transport System. Czas wspólnego świętowania i zadumy odbył się w rodzinnym gronie tak pracowników, jak i dzieci. Swoją obecnością spotkanie uświetnili również byli pracownicy, praktykanci, stażyści i pracownicy przebywający na urlopach. Tym ciepłym wydarzeniem żegnaliśmy mijający rok.

Radosne zakończenie roku

Ten rok był dla nas wyjątkowo intensywny. Poza natłokiem obowiązków spedytorów, firma dodatkowo mierzyła się z nowymi, ambitnymi projektami na skalę, której do tej pory nie znaliśmy. A skoro przybywa nam zadań, oznacza to, że nasz zespół również się powiększa. I tak w tradycji po raz pierwszy wzięło udział kilkoro nowych pracowników. Ci zaś, dla których była to już któreś spotkanie, zostali wyróżnieni i docenieni przez prezesa, Bartłomieja Sujkowskiego.

W BBA Transport System nieustannie się zmieniamy i rozwijamy, ale zdajemy sobie sprawę, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie to, że stale największą wartością jest dla nas Pracownik. To ludzie tworzą tę firmę i tylko dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać sukcesy. Z wieloma Pracownikami znamy się od lat – pojawili się również Ci, którzy zakończyli z nami współpracę, ale z którymi cały czas się przyjaźnimy. Wreszcie bardzo cieszę się, że mogliśmy spędzić ten wieczór razem z naszymi nowymi Pracownikami, świeżymi członkami rodziny BBA.

Bartłomiej Sujkowski

Spotkanie opłatkowe w rodzinnym gronie

BBA Transport System Spotkanie Opłatkowe
BBA Transport System Spotkanie Opłatkowe

Tegoroczne spotkanie opłatkowe BBA Transport System odbyło się w licznym gronie. Zżyty ze sobą zespół jest gwarantem budowania biznesu. W swoim emocjonalnym wystąpieniu zaznaczał to prezes BBA Transport System, Bartłomiej Sujkowski. O tym, że nie rzucał słów na wiatr, świadczy chociażby liczebność uczestników spotkania, nie tylko zresztą tego. Tezę potwierdzał również wakacyjny wyjazd zespołu na Mazury i liczne wyjścia, w których pracownicy uczestniczyli w ciągu roku. Szczególnie w pamięć zapadły jednak wszystkim żagle (jakby nie patrzeć, zajmujemy się również transportem morskim) – do tej tematyki w swoim kameralnym, a jednak porywającym wystąpieniu nawiązywał dyrektor działu transportu i spedycji, Mariusz Żakiewicz.

Z energią w nowy rok

Choć do zakończenia roku 2018 zostało jeszcze kilka dni, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że się spisaliśmy. Mijający okres był dla nas bardzo pracowity, co przełożyło się bezpośrednio na dodatnie wyniki firmy. W nowy rok wchodzimy więc pełni optymizmu, bazując na stworzonych przez nas solidnych podstawach.

Za nami bardzo intensywny rok. Pełen spotkań, nawiązanych partnerstw, obecności w przestrzeni, wykonanych zleceń i dni spędzonych na rozwoju. Z całą pewnością mogę zaliczyć ten rok do bardzo udanych, zarówno pod względem wyników, jak i rozbudowy firmy. Oznacza to, że wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę. Rozwój firmy jest jednak planowany na bardzo dużą skalę i wiem, że poprzez postawione wyzwania osiągniemy założone cele, a nawet je prześcigniemy.

Bartłomiej Sujkowski

Mamy nadzieję, że ten rok był dla Was równie udany, co i dla nas. Dziękujemy za niego i życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącym, 2019 roku. Niech wszystkie transporty docierają do celu w stanie nienaruszonym, odprawy celne przebiegają gładko i zawsze uda się dotrzymać terminów!

Poniżej mała galeria z spotkania opłatkowego BBA Transport System. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, żeby być na bieżąco tak z ofertą, jak i z wydarzeniami!

BBA Transport System Mariusz Żakiewicz
BBA Transport System Mariusz Żakiewicz
BBA Transport System Zespół
Zespół BBA Transport System
BBA Transport System Przemówienie Bartłomieja Sujkowskiego
BBA Transport System Podziękowania Dla Pracowników

 

 

 

Powiązane artykuły