BBA Transport System Spotkanie Wigilijne

Wigilia Spedytora BBA Transport System

W przedświąteczny piątek cały zespół odbył spotkanie opłatkowe BBA Transport System. Czas wspólnego świętowania i zadumy odbył się w rodzinnym gronie tak pracowników, jak i dzieci. Swoją obecnością spotkanie uświetnili również byli pracownicy, praktykanci, stażyści i pracownicy przebywający na urlopach. Tym ciepłym wydarzeniem żegnaliśmy mijający rok.

Radosne zakończenie roku

Ten rok był dla nas wyjątkowo intensywny. Poza natłokiem obowiązków spedytorów, firma dodatkowo mierzyła się z nowymi, ambitnymi projektami na skalę, której do tej pory nie znaliśmy. A skoro przybywa nam zadań, oznacza to, że nasz zespół również się powiększa. I tak w tradycji po raz pierwszy wzięło udział kilkoro nowych pracowników. Ci zaś, dla których była to już któreś spotkanie, zostali wyróżnieni i docenieni przez prezesa, Bartłomieja Sujkowskiego.

W BBA Transport System nieustannie się zmieniamy i rozwijamy, ale zdajemy sobie sprawę, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie to, że stale największą wartością jest dla nas Pracownik. To ludzie tworzą tę firmę i tylko dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać sukcesy. Z wieloma Pracownikami znamy się od lat – pojawili się również Ci, którzy zakończyli z nami współpracę, ale z którymi cały czas się przyjaźnimy. Wreszcie bardzo cieszę się, że mogliśmy spędzić ten wieczór razem z naszymi nowymi Pracownikami, świeżymi członkami rodziny BBA.

Bartłomiej Sujkowski

Spotkanie opłatkowe w rodzinnym gronie

BBA Transport System Spotkanie Opłatkowe
BBA Transport System Spotkanie Opłatkowe

Tegoroczne spotkanie opłatkowe BBA Transport System odbyło się w licznym gronie. Zżyty ze sobą zespół jest gwarantem budowania biznesu. W swoim emocjonalnym wystąpieniu zaznaczał to prezes BBA Transport System, Bartłomiej Sujkowski. O tym, że nie rzucał słów na wiatr, świadczy chociażby liczebność uczestników spotkania, nie tylko zresztą tego. Tezę potwierdzał również wakacyjny wyjazd zespołu na Mazury i liczne wyjścia, w których pracownicy uczestniczyli w ciągu roku. Szczególnie w pamięć zapadły jednak wszystkim żagle (jakby nie patrzeć, zajmujemy się również transportem morskim) – do tej tematyki w swoim kameralnym, a jednak porywającym wystąpieniu nawiązywał dyrektor działu transportu i spedycji, Mariusz Żakiewicz.

Z energią w nowy rok

Choć do zakończenia roku 2018 zostało jeszcze kilka dni, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że się spisaliśmy. Mijający okres był dla nas bardzo pracowity, co przełożyło się bezpośrednio na dodatnie wyniki firmy. W nowy rok wchodzimy więc pełni optymizmu, bazując na stworzonych przez nas solidnych podstawach.

Za nami bardzo intensywny rok. Pełen spotkań, nawiązanych partnerstw, obecności w przestrzeni, wykonanych zleceń i dni spędzonych na rozwoju. Z całą pewnością mogę zaliczyć ten rok do bardzo udanych, zarówno pod względem wyników, jak i rozbudowy firmy. Oznacza to, że wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę. Rozwój firmy jest jednak planowany na bardzo dużą skalę i wiem, że poprzez postawione wyzwania osiągniemy założone cele, a nawet je prześcigniemy.

Bartłomiej Sujkowski

Mamy nadzieję, że ten rok był dla Was równie udany, co i dla nas. Dziękujemy za niego i życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącym, 2019 roku. Niech wszystkie transporty docierają do celu w stanie nienaruszonym, odprawy celne przebiegają gładko i zawsze uda się dotrzymać terminów!

Poniżej mała galeria z spotkania opłatkowego BBA Transport System. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, żeby być na bieżąco tak z ofertą, jak i z wydarzeniami!

BBA Transport System Mariusz Żakiewicz
BBA Transport System Mariusz Żakiewicz
BBA Transport System Zespół
Zespół BBA Transport System
BBA Transport System Przemówienie Bartłomieja Sujkowskiego
BBA Transport System Podziękowania Dla Pracowników

 

 

 

[Ocen: 0 Średnio: 0]

Powiązane artykuły