Targi China Home Life 2023

Targi China Home Life to jedno z największych wydarzeń branży konsumenckiej w Polsce, które po raz kolejny odbędzie się w pod Warszawskim w Nadarzynie. To idealna okazja dla przedsiębiorców oraz klientów, aby poznać najnowsze trendy i produkty związane z branżą meblarską, dekoracyjną, budowlaną i wieloma innymi.

Na tej edycji pojawi się osobiście ponad 500 producentów.

Jako firma BBA Transport System z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny bierzemy udział w targach China Home Life. Będziemy mieli swoje stoisko, na którym zaprezentujemy nasze aktualne oraz rynkowe rozwiązania logistyczne z gałęzi drogowej, lotniczej, kolejowej, morskiej oraz Project cargo.

Chcielibyśmy również poinformować, że w trakcie trwania targów będziemy mieli do rozdania vouchery, które pozwolą na skorzystanie z naszych usług w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. To idealna okazja dla przedsiębiorców, którzy szukają nie tylko najlepszych rozwiązań transportowych, ale również chcą oszczędzić na kosztach.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas targów China Home Life w Nadarzynie. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Państwu fachowej porady i odpowie na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

dwanaście + siedem =