Spotkanie BBA Transport System: Wigilia 2020

Rok 2020 nie należał do najfajniejszych. Duża część roku upłynęła nam wszystkim na spędzaniu czasu z domu i zamartwianiu się mnóstwem rzeczy. Ten ciężki okres dotknął praktycznie każdego, ale niektóre branże nie narzekały na brak roboty. Do tych ostatnich należy transport i spedycja, dla których okres zastoju paradoksalnie oznaczał wzrost zapotrzebowania na usługi specjalistów. By zakończyć ten dziwny rok zdominowany przez kontrast kryzysu i ogromu pracy, postanowiliśmy zebrać się po raz ostatni w 2020 i podsumować to, co udało nam się zrobić. Oto nasza wigilia 2020!

Wigilia 2020 na specjalnych warunkach

Postanowiliśmy zebrać się wszyscy w biurze i cieszyć się możliwością spędzenia chwili razem. Nie był to jednak jedyny cel spotkania. Wigilia 2020 stała się dla nas świetnym pretekstem do tego, żeby oprócz wznowienia interakcji towarzyskich omówić miniony rok. A było co omawiać! Kiedy cały świat stanął na krawędzi szaleństwa i zapaści, branża TSL przeżywała wyjątkowe oblężenie. Wynikło to ze wzrostu zapotrzebowania na towary, bezpośrednio powiązanego z obostrzeniami i koniecznością wprowadzenia reżimu sanitarnego. Tak więc koronawirus, o którym pisaliśmy kilka miesięcy temu, dał się nam wszystkim mocno we znaki, a części z nas przysporzył dużo dodatkowej roboty.

Hubert i Patryk z koszulkami Dzika Sprzedaży/Spedycji
Patryk i Hubert w dużym stopniu odpowiadali za wyniki firmy w roku 2020

By choć trochę poczuć ducha świąt, postanowiliśmy spotkać się w naszym nowootwartym biurze (obecnie w fazie ostatnich wykończeń – spodziewajcie się wirtualnego spaceru już niedługo!). Spotkanie odbyło się w pokoju Działu Handlowego, a częściowo także w Dziale Operacyjnym. Otwarta przestrzeń tych pomieszczeń ułatwiła nam zachowanie reżimu sanitarnego. Jeśli z jakiegoś powodu ktoś nie mógł pojawić się w biurze, i tak mógł uczestniczyć w spotkaniu dzięki połączeniu internetowemu.

Dwa słowa od prezesa – wigilia 2020

Podczas zebrania miało miejsce złożenie życzeń przez prezesa BBA Transport System, Bartłomieja Sujkowskiego. Bartek wyraził swoją wdzięczność za mijający rok i powiedział kilka ciepłych słów, które zostaną z nami w przyszłym roku. Jednym z jaśniejszych punktów wystąpienia było wręczenie upominków dla pracowników, którzy w wyjątkowy sposób przyczynili się do pozytywnego zamknięcia roku. Upominkiem okazała się być zaprojektowana specjalnie na ten cel koszulka „Dzik Sprzedaży” oraz „Dzik Spedycji”. Niektórzy z naszych pracowników podwoili zeszłoroczne wyniki!

Wigilię 2020 zakończyliśmy wspólnym zdjęciem. W tym roku, z wiadomych powodów, ograniczyliśmy się do przekazywania ciepła oczami, ponieważ wszyscy mieli obowiązek przebywać w pomieszczeniu w maseczkach higienicznych.

Zespół BBA Transport System podczas spotkania wigilijnego 2020
Ze względu na próbę zachowania dystansu, musieliśmy użyć obiektywu szerokokątnego. Proporcje modeli mogą być zaburzone!

Dziękujemy za to, że wspólnie przetrwaliśmy ten rok i życzymy Wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użycz tych znaczników HTML tagów i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

12 − dwanaście =