Oferta Pracy

1111
2222
3333
4444

BBA Transport System
ul. Lucerny 80
04-687 Warszawa

Twój zakres obowiązków

4 minuty od stacji PKP Anin

zobacz na mapie

40
Liczba pracowników

BENEFITY

cotygodniowe masaże w BBA-SPA Wellness

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

owoce

spotkania integracyjne

firmowa drużyna sportowa

służbowy telefon do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

firmowa biblioteka

brak dress code’u

kawa / herbata

napoje

parking dla pracowników

świętowanie urodzin

dofinansowanie do platformy streamingowej

program rekomendacji pracowników

inicjatywy dobroczynne

dofinansowanie zajęć sportowych

Opinie Pracowników

Maciek Ostrowski

Specjalista ds. Marketingu

Pracuję w spedycji, ale nie jestem spedytorem. Czym się zajmuję? Jako pracownik działu marketingu odpowiadam za widoczność firmy w Internecie, dotarcie do potencjalnych klientów z angażującymi treściami oraz nawiązanie relacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z żadnym zadaniem nie jestem sam – w każdym momencie mogę liczyć na wsparcie zespołu. A jeśli zespół czegoś nie wie, to nie problem – w BBA Transport System rozwijam wszystkie kompetencje przydatne w nowoczesnym marketingu!

Sylwester Janda

Kierownik ds. Transportu drogowego

Ponad 3 lata na pokładzie BBA Transport System. Przez ten okres ani jednego dnia nie wątpiłem czy trafiłem w dobre miejsce. Możliwość rozwoju ograniczona jedynie wyobraźnią. Zespół już po 2 dniach sprawiał wrażenie jakbyśmy pracowali razem zawsze. Atmosfera nie do podrobienia. Każdy tutaj ma „swój świat” ale jednocześnie wspólny mianownik, którym jest zapał do pracy, życzliwość i motywacja. Przejrzyste warunki, jasno określone cele, zestaw narzędzi i ogrom wsparcia od każdego dla każdego w zespole.

Robert Kupras

Spedytor Kolejowy

Już rozmowa kwalifikacyjna daje do myślenia, gdy odbywasz ją w tej firmie. Przez większość czasu nie czułem w ogóle, że będę weryfikowany, a jedynie świetną chemię. Po takim wstępie, gdy okazało się, że zostanę częścią ekipy, mogłem mieć tylko nadzieję, że będzie dobrze i ewentualnie lepiej. Zbliża się pierwszy rok mojej pracy tutaj i śmiało mogę powiedzieć, że dotychczas żadna robota nie dała mi tyle satysfakcji. Nigdzie tak się nie rozwinąłem. A to tylko część pozytywów, ponieważ nawet najlepsza praca może nie być odbierana dobrze, gdy otaczają cię nieciekawi ludzie. W BBA Transport System materiał ludzki to ogromna wartość dodana, a jak są tacy ludzie to jest też niepowtarzalna atmosfera. W takich okolicznościach praca robi się sama.

Patryk Pawlik

Starszy Specjalista ds. Spedycji Lotniczej i Sprzedaży

W pracy najważniejsza jest dla mnie wolność i zaufanie. Mam w sobie mnóstwo energii, ciągle chcę działać i ostatnim czego potrzebuję to ograniczenia. W BBA Transport System niezwykle cenię sobie to, że organizacja wspiera mnie w moim niekonwencjonalnym podejściu do wykonywania obowiązków i daje mi swobodę, która w prostej linii przekłada się na efektywność. Ważne jest też to, że jeśli w danej kwestii potrzebuję pomocy, w dowolnym momencie mogę odezwać się do kogokolwiek w zespole – wszyscy pomogą mi na tyle, na ile będą mogli!

Mateusz Myszyński

Kierownik Działu Handlowego
POZNAJ

Katarzyna Samot

Kierownik kadr, biura i administracji
POZNAJ

Mariusz Żakiewicz

Dyrektor Działu Transportu i Spedycji
POZNAJ

Etapy rekrutacji

1Rozmowa telefoniczna

2Spotkanie / wideokonferencja

3Nawiązanie współpracy

4Wdrożenie

pracując z nami mozesz liczyć na

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe;
  • Ścieżki kariery i rozwoju zawodowego;
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym (certyfikaty ISO 9001, FIATA, ELA, CPC, GDP, WCA, IATA, inne) i zgranym zespole z wieloma doświadczeniami i sukcesami w branży;
  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci, przyjaciół)
  • Bezpłatny dostęp do Netflixa;
  • Wsparcie marketingowe Twoich działań;
  • Udział w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów (budowa i rozwój nowych działów, projekty unijne);
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Nagrody dla Pracowników;
  • Vouchery na różne atrakcje;
  • Spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, integracyjne wyjazdy firmowe;
  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach;
  • Pozytywną energię, uśmiech i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa;

Tak się u nas pracuje

Opinie o nas